Kantin Programı

Kantin Programı Hızlı Satış için tasarlanmış olan bu uygulamamız, hem sıcak satış hem de masaya takip modülü (opsiyonel) verebilen üründür. Kantin Programı satışlarını takip etmek isteyen işletmeler için uygun olan ürünümüzdür.

Kantin Programı

Vakıf, dernek, kooperatif veya askeri kantinler yüksek kar beklentisi olmasa da verimli çalışmak zorunda olan yerlerin başlıcalarıdır.
KOÇTİM Yazılım kantinlere özel hazırladığı otomasyon sistemiyle tüm giriş ve çıkışların kontrol altında olmasını sağlar. Reyon, grup ve raf takibinizi ayrı ayrı yaparak stok tutmanızı kolaylaştırır.

*** Çeşitli fiyat alternatifleri sunarak, tek bir fiyat üzerinden satış yapmaya bağlı kalmanızı önler.
*** Özel gün ve saatlere ait indirim oranlarınızı kampanyalarınızı hafızaya alarak otomatik olarak ürünlere indirim uygular ve kampanya bitiminde fiyatları normal haline çevirir.
*** Stoklarınız için optimal seviyeleri belirlemenize izin verir. Depodaki herhangi bir ürün için minimum ve maximum seviyeleri belirtmeniz halinde, minimum oranın altına düştüğünde ve maximum oranı aştığında program otomatik olarak uyarı verir.
*** Sipariş takibinizi kolaylaştırarak gelen ürünlerinizin siparişini tek tuşla faturalaştırmanızı sağlar.
*** Yazarkasa veya pcpos olarak satışa olanak verir. Böylelikle ürünlerinizi ister yazarkasa aracılığı, isterseniz de bilgisayardan satışa sunabilirsiniz.
*** Merkez ve şube olarak birden fazla noktaya aynı anda erişim olanağı verir.
*** Kolayca sayım yapmanızı sağlar.

Birden fazla rapor seçeneği sayesinde istediğiniz raporlara kolayca erişme imkanı verir. Stokta bulunan ürünleriniz, satılan ürünleriniz, karlılık analizleriniz, mevcutta bulunan ürünlerin satış veya alış tutarlarıyla değerlendirme raporları gibi birçok raporu basitçe edinebilirsiniz.

Sınırsız sayıda stok ve cari kalemleri oluşturabilir, basit adımlarla istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Böylelikle hem zaman tasarrufu sağlamış, hem de maliyet kalemlerinizi en aza indirmiş olursunuz.

POS PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli "15, 15,6, 18,5, 19 " minimum 64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ye hızlı çalışma fırsatınız olacak.

FİŞ ADİSYON YAZICI

80 mm Termal fiş yazıcılar ile müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner - mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

YAZAR KASA POS

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

LP.BOSS APP

Tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

İletişim

Adresimiz

Cevizli Mah. Kastamonu Sok. Adalet İş Merkezi No: 23 Kat: 14 Daire: 51 Kartal / İSTANBUL / TÜRKİYE

Address Location

0 (850) 532 88 52

Address Location

0 (216) 505 75 77

Address Location

info@koctim.com.tr
Koç Yazar Kasa Bilişim ve Yazılım Ticaret Limited Şirketi @ Tüm Hakları Saklıdır