Kuaför Güzellik Salonu Otomasyon Sistemi

Güzellik Merkezleri, kuaför ve masaj salonları için geliştirilmiş olan bu uygulamamızda hangi personelin hangi işlemi gerçekleştirdiği kayıt altına alınırken stok, sari, kasa, personel takip ve randevu sisteminizi en kolay hızlı şekilde takip etmenize kolaylık sağlar.

Güzellik Merkezi Otomasyon Sistemi

Kasa

Kasa modülü sayesinde firmanızın nakit akışını hızlı bir şekilde takip edebilir ve olası sorunlara karşı etkin çözümler geliştirebilirsiniz. Diğer tüm birimlerinize (şube, depo, vb.) farklı hasalar açarak detaylı kasa takibi yapabilirsiniz. Firmanızın genel nakit akışını izlerken (Banka, Elden) her bir birimin detaylı hesaplarını da inceleyebilirsiniz.

Personel

Personellerinizin yapmış olduğu bütün işlemlerini mali olarak rahip etmenize yarar. Kasa ve ödemelerinizi bu alandan takip edebilirsiniz.

Özel Gün Hatırlatma

Lp Beauty gelişmiş müşteri yönetim sistemi sizlerle müşterilerinizin doğum günlerini hatırlatır. Yollayacağınız doğum günü tebrik kartı ile müşterilerinize indirimler ve süprizler yapabilirsiniz.

Rezervasyon Takibi

Müşterileriniz gelmeden önce randevularını oluşturabilir ve karışıklıkların önüne geçmiş olursunuz.

Güzellik Merkezi Otomasyon Sistemi

POS PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli "15, 15,6, 18,5, 19 " minimum 64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ye hızlı çalışma fırsatınız olacak.

FİŞ ADİSYON YAZICI

80 mm Termal fiş yazıcılar ile müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner - mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

MÜŞTERİ SADAKAT SİSTEMİ

Kurumsal kimliğinize uygun o ara hazırlanan müşteri Kar arı sayesinde hem reklamlarınızı yapabilir. Hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

LP.BOSS APP

Tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

YAZAR KASA POS

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

HAPPY HOUR

Belirleyeceğiniz zaman dilimlerinde ürün bazında işletmenizin belirli bölümlerinde (restaurant, bar vb.) geçerli olacak biçimde promosyonlar (happy hour) yapabilirsiniz. Farklı bir zamana yönelik happy hour uygulamasında belirlenen bölüm ve saatte uygulamanın otomatik olarak devreye girmesini sağlayabilirsiniz.

RANDEVU

Randevu sistemi ile müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet sunun.

İletişim

Adresimiz

Cevizli Mah. Kastamonu Sok. Adalet İş Merkezi No: 23 Kat: 14 Daire: 51 Kartal / İSTANBUL / TÜRKİYE

Address Location

0 (850) 532 88 52

Address Location

0 (216) 505 75 77

Address Location

info@koctim.com.tr
Koç Yazar Kasa Bilişim ve Yazılım Ticaret Limited Şirketi @ Tüm Hakları Saklıdır