Ücretsiz Demo Talebi

Avrupa’da 10 ülkede 10.000’den fazla işletmenin tercih ettiği Lotus Pecas yazılımımızı denemeden karar vermeyin! Ücretsiz demo talebi için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Kimler için ?

Lotus Pecas Programları; Cafe, Restoran, Fast Food, Bakkal, Market, Büfe, Mağaza, Perakende, Toptan, Nalbur, Hırdavat, Güzellik Salonu, Kuaför, Bar & Klüp, Pastane, Ofis Yönetim Sistemi, Kantin, Pizzacı, Tekstil, Kuruyemiş, Manav, Hızlı Satış Ekranı kullanmak isteyen vb sektörler için en kullanışlı, pratik, güçlü ve güvenilir yazılımdır.

Neden Tercih Etmeliyim?

Özellikle yukarıda belirtilen sektörlerden bir yada bir kaçına sahipseniz, Lotus Pecas Destek ekibi sayesinde Getir, Yemek Sepet gibi bulut ve web tabanlı online satış ve sipariş uygulamaları ile entegre edilmektedir. Ayrıca Barkod okuyucu, barkod yazıcı, terazi, ödeme ve diğer bir çok donanım ile uyumludur.

Ayrıca sürekli dışarıda olmak zorunda olan, yada zincir işletmeler sahibi biri iseniz, aynı anda birden çok şubede olamayacağınız için satışlarınızı cep telefonunuz üzerindeki “Lp. Boss” Patron uygulamamız ile 7/24 dilediğiniz yerden görebilir, detaylı satış, stok, ürün raporları alabilir, Masa ve müşteri sayınızı görebilir, nakit, kredi ve diğer ödeme yöntemleri ile yapılan ödeme raporu alabilirsiniz.

Demo Talep Formu

İşletmem için hangi programı almalıyım ?

Lotus Pecas arge ve yazılım ekibimizin iş birliği ile büyüyen ve yeni oluşan sektörler için mevcut yazılımlarımız üzerinde güncellemer yapmakta ve yeni sektörler için ihtiyaçlar doğrultusunda yeni programlar üretmektedir. Şuan mevcut olan uygulamalarımızdan Lotus Pecas Alarcarte yazılımımız Restaurantlar için hazırlanmış olup, cafe & restoran sektöründe kullanılmaktadır. Lp.Onset yazılım, Pastane ve unlu mamüller programı olarak kullanıcılara hizmet vermektedir. Lp. Retail yazılımımız ise Perakende sektörü için üretilmiştir. Lp. Beauty yazılımımız randevu sistemi ile çalışan Kuaför, Güzellik salonu ve tırnak salonları için hizmet vermektedir. Lp. Loof ise içerik yönetim sistemi ile ön muhasebe dahil ofis yönetim sistemleri uygulamamızdır.

Ürünlerimiz hakkıda daha detaylı bilgi için yazılımlar sayfamızı, size uygun yazılımı bulmak için Sektörlere özel çözümler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.