Lotus Pecas

Loof

Loof Programı

Lotus Pecas Loof programımız güncel ve modern hali ile artık gün boyunca dostunuz olacaktır. Lp.Loof sayesinde tüm şubelerinizin kolay bir şekilde yönetimini sağlayabilir ve şubenize giren tüm ürünlerin anlık stok durum takibini yapabilirsiniz. Stok yönetiminin yanı sıra Loof programı sayesinde borçlu-alacaklı cari takibi yapabilir, cari ekstrelerini çıkartabilir, alış satış faturalarınızı kesebilir, sipariş ve teklif formlarınızı oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz kadar depo ekleyebilir ve bu depolara ürünlerinizi girebilirsiniz. Ürünlerinizi ve müşterilerinizi tek tek her şubede eklemek yerine loof’dan ekleyip tek seferde tüm şubelerinize gönderimini sağlayabilirsiniz.

Lotus Pecas Loof programımız etkili bir işletme yönetimi ve şubelerinizin sağlıklı bir şekilde işleyişine yardımcı olur. Şubelerinizde ki ürünlerin kampanyaları olduğunda merkez tarafından kampanya oluşturup şubelere aktarabilirsiniz. Şubelerdeki stokları ve deponuzdaki stoğun takibini yapabilirsiniz. Şubelerinizde yapılan tüm işlemlerin raporlarını alabilirsiniz. Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde kullanırken asla kafanız karışmayacak ve rahat bir kullanım sağlayacaksınız. Tüm aldığınız ürünleri veya sattığınız ürünleri günlük, aylık ve yıllık olmak üzere raporlarını gözlemleyebilirsiniz. Banka hesapları oluşturabilir ve banka hesap hareketlerini kontrol edebilirsiniz. Şubenizde kasanıza giren çıkan tüm nakitlerin bilgisine erişebilir ve rapor halinde gözlemleyebilirsiniz.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm özellikler Lp. Loof’da!

  • Şube Yönetimi
  • Stok Takibi
  • Cari Takibi
  • Sipariş ve Teklif Girişleri
  • Kasa, Cari ve Stok Raporları
  • Depo Yönetimi
  • Alış Satış Fatura İşlemleri
  • Kasa Takibi
  • Banka Takibi

tabletboss

Neden Loof Programı Kullanmalısınız?

Loof Programı sayesinde tek bir işlem ile tüm şubelerinize işlem yapabilirsiniz.

Loof Programında yapılan hızlı işlemler sayesinde müşterileriniz her zaman mutlu ve  memnun kalacaktır.

Loof Programı stok durum takip özelliği sayesinde yaptığınız işlemleri kolaylaştırır.

Loof Programı Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.

Loof Programı için özel olarak tasarladığımız sistemimiz sayesinde asla ürün kaybı ve benzeri bir durum olmayacaktır.

Loof Programı Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours, Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.

Loof Programında tema modern ve kullanışlı olduğu için istediğiniz ekrana saniyeler içinde gidebilir ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Kimler Kullanmalı ?

Kurumsal işletme imajını yakalamak isteyen, iş takibi ile verimliliğin artması için ek maliyet ve zaman ayıramayan işletmeler başta olmak üzere, Kısıtlı vakti ile işini takip edemeyen işletme sahipleri Lp. Boss uygulamamız ile İşletmeniz hakkındaki bilgilere, istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet üzerinden erişebilmenizi ve işletmenizi kolaylıkla denetleyebilmenizi sağlar Şubesi olan işletmeler için, tüm şubelere ait bilgilere tek noktadan ulaşabilme ve bu bilgileri denetleyebilme imkanı sağlar. Sistem içerisindeki performans ve analiz raporları sayesinde ,işletmeniz hakkında yerinde kararlar almanızda yardımcı olur. Bütün işlemlerin kolay ve pratik şekilde takip edilebilmesini sağlar.

Kısaca, Tek tuşla işini kontrol etmek isteyen herkes için..

Referanslarımızdan Bazıları

Loof Programı Kullanan Müşterilerimizin Düşünceleri

Lotus Pecas Loof Programını 3 yıldır verimli bir şekilde kullanıyoruz. Kurulum aşamasından itibaren ilgi ve alakaları hiç azalmadı. Destek ekibi muazzam çalışıyor. Tüm ekibe teşekkür ederim.

eat-fit
Demo Talebi