Lp. Loof ⋆ Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı

Lotus Pecas

Loof

Kolay fonksiyonlara sahip kullanıcı dostu Restoran Programı mız ile firmanızın verimliliğini arttırabilirsiniz. Restaurant Yazılımı ürünümüz ile; Masa rezervasyonları, satış/mutfaklar/siparişler, tedarik zinciri, paket, servis, müşteri sipariş takibini bir bütün olarak yönetebilirsiniz.

Lotus Pecas Restoran Programı ; restaurant, kafeterya, bar vb. işletmeler için özel olarak geliştirdiğimiz alacarte yazılımımızdır. Sınırsız sayıda salon, masa, ürün, menü, mutfak yazıcısı tanımlayarak size özel kolay ve pratik çözümler sunuyoruz.

Garsonlar için geliştirdiğimiz Android uygulama ile garsonlar siparişlerini Android tablet, telefon veya el terminallerinden kolayca alabilir.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Boss Mobil Patron uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

Yemek Sepeti ve Getir Entegrasyonları ile Siparişlerinizi hiç uğraşmadan pos sisteminize çekerek, siparişlerinizi çok daha hızlı ve zahmetsiz hazırlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm özellikler Lp. Loof’da!

 • Stok, Banka, Cari, Fatura
 • Kasa, Sayım, Depo, Yazar Kasa
 • Üretim, Takip, Reçete
 • Happy Hour
 • Ön Ödeme, BackOffice
 • Garson Terminali (Android)
 • Müşteri Sadakat Sistemi
 • Tablet Menü
 • Patron Uygulaması
 • Terazi Tartım Sistemleri
 • Tezgah Satış
 • Gelişmiş Yerleşim Planı
 • Kiosk Satış Sistemi
 • Paket Servis, Caller ID
 • Yemek Sepeti Entegrasyonu
 • Getir Yemek Entegrasyonu
 • Barkodlu Terazi Entegrasyonu
 • E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye Entegrasyonu
kiosk
tablet
boss
e-fatura2

Neden Restoran Programı Kullanmalısınız?

Restoran Programı Siparişlerin mutfağa ulaşma süresini kısaltır, siparişin doğru ve hızlı servis edilmesini sağlar.

Restoran Programı Siparişlerin doğru ve hızlı alınması sayesinde müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlar.

Restoran Programı Satış ve stok takibi özelliği ile işletmenizi yönetmenizi kolaylaştırır.

Restoran Programı Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.

Restoran Programı Fiş iptallerini, promosyonları, indirimleri ve hediye kuponlarını kayıt altına alarak kaçakların engellenmesini sağlar.

Restoran Programı Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours, Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.

Restoran Programı Müşteri kayıt imkanı ve arayan numaraları tanıma özelliği ile telefon siparişlerinizde zaman kazandırır

Kimler Kullanmalı ?

Kurumsal işletme imajını yakalamak isteyen, iş takibi ile verimliliğin artması için ek maliyet ve zaman ayıramayan işletmeler başta olmak üzere, Kısıtlı vakti ile işini takip edemeyen işletme sahipleri Lp. Boss uygulamamız ile İşletmeniz hakkındaki bilgilere, istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet üzerinden erişebilmenizi ve işletmenizi kolaylıkla denetleyebilmenizi sağlar Şubesi olan işletmeler için, tüm şubelere ait bilgilere tek noktadan ulaşabilme ve bu bilgileri denetleyebilme imkanı sağlar. Sistem içerisindeki performans ve analiz raporları sayesinde ,işletmeniz hakkında yerinde kararlar almanızda yardımcı olur. Bütün işlemlerin kolay ve pratik şekilde takip edilebilmesini sağlar.

Kısaca, Tek tuşla işini kontrol etmek isteyen herkes için..

Kiosk ile Tanışın !

 • Kredi Kartı ile Öde

  Sunduğunuz ürünleri, müşterileriniz Banka/Kredi kartı ile ödeyebilir.

 • Genişletme seçenekleri

  Kiosk cihazınıza RFID, barkod ve QR kod okuyucular gibi çeşitli cihazlar ekleyebilirsiniz.

 • Android yada Windows seçeneği

  T-Quiosk ile şirketinizin özelliklerine en uygun iki işletim sistemi arasından seçim yapabilirsiniz.

llkiosk
 • Kullanıcı dostu dokunmatik ekran

  Kiosk, kullanıcının serbestçe etkileşimde bulunabileceği ve sistemde hareket edebileceği 32 ″ dokunmatik ekrana sahiptir.

 • Kesintisiz Hizmet

  Kiosk’unuz günde 24 saat, yılda 365 gün kesintisiz çalışır.

 • Kolay Montaj

  Duvara montaj için bağlantı seçeneklerine sahip Kiosk. Artık duvara sabitlemek çok hızlı ve kolay

Modül & Entegrasyonlar

pos-pc-2

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

fis-adisyon

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile restoran programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

m-sadakat

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun o ara hazırlanan müşteri Kar arı sayesinde hem reklamlarınızı yapabilir. Hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

caller3

Caller ID – Paket Servis

Sabit hatlarınıza gelen çağrılarda arayan numaradan kayıtlı müşteriyi tespit ederek Adı, Soyadı, firma, adres bilgilerini otomatik ekrana getirir. Müşterinizin istediği ürünleri ..

terazı

Terazi Entegrasyonu

Barkodlu Terazi entegrasyonu ile işletmenizde verimliliği ve kontrolü arttırmanızda yardımcı olacaktır. Kasa sistemimizde barkodlu terazi entegrasyonu ile birlikte pos ..

tab-menu-2

Lp. Tab Menü

Lp.Tab menü platformu, menülerinizi dijital hale getirmek satışlarınızı ve müşterileri memnuniyetinizi arttırmanızı sağlar.

pos-pc

Yemek Sepeti ve Getir Yemek Entegrasyonu

Yemek Sepeti ve Getir Yemek entegrasyonu ile alacağınız siparişlerinizi onayınız doğrultusunda programa gönderilir. Sipariş hazırlandığında size kurye seçimi yaptırarak ..

lp-boss

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

pos

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

entry

Garson Terminali

Garsonlarınız kolay, hızlı ve hatasız sipariş alarak işletmenizin hızını arttırabilecek.

Restoran Programı Kullanan Referanslarımızın Bazıları

Restoran Programı Kullanan Müşterilerimizin Düşünceleri

Lotus Pecas Restoran Programını 3 yıldır verimli bir şekilde kullanıyoruz. Kurulum aşamasından itibaren ilgi ve alakaları hiç azalmadı. Destek ekibi muazzam çalışıyor. Tüm ekibe teşekkür ederim.

eat-fit
Demo Talebi