Lotus Pecas

Onset Programı

Lotus Pecas Onset programımız kolay bir kullanım ile tam olarak işletmenize göredir. Onset programımız restoran, pastane, bar, dondurmacı, tatlıcı ve lokanta gibi benzer işletmelerinizde rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Güncel ve modern arayüz sayesinde kullanırken rahatlığı hissedeceksiniz ve programımız içeresinde ki istediğiniz ekrana saniyeler içinde ulaşacaksınız. Hızlı satış, döviz ile satış, masa takibi, stok takibi, masalı satış, parçalı ödeme ve bir çok kısa yol butonu sizleri beklemektedir. Kilo ve gramajlı ürünlerinizi terazi yardımı ile tartıp satış yapabilirsiniz. Ürünlerinizin üzerinde ki etiketi barkod okuyucu yardımı ile okutarak satış işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Ürünlerinize alt grup ekleyerek kilo veya boyutuna göre fiyatlandırıp satış yapabilirsiniz.

İşletmenizde ki garsonlarınız için özel olarak çıkarmış olduğumuz android uygulamamız ile tanışın. Android uygulamamızda garson çağırma, hesap isteme, müşteri hesap detayları ve birden fazla özellikler bulunmaktadır. Hem garsonlarınızın hem de müşterilerinizin işlemlerini kolaylaştıracaktır. Müşterilerinize oturduğu yerden sipariş verme olanağı sağlayın.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

Yemek Sepeti ve Getir Entegrasyonları ile Siparişlerinizi hiç uğraşmadan pos sisteminize çekerek, siparişlerinizi çok daha hızlı ve zahmetsiz hazırlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm özellikler Lp.Onset’de!

 • Kasa Entegrasyonu
 • Sayım Takibi
 • Yazar Kasa
 • Üretim - Takip - Reçete
 • Happy Hour
 • Yemek Sepeti Entegrasyonu
 • Getir Yemek Entegrasyonu
 • Müşteri Sadakat Sistemi
 • Ön Ödeme
 • Back-Office
 • Garson Terminali
 • Paket Servis
 • Caller ID
 • QR Menü
 • Tezgah Satış
 • Gelişmiş Yerleşim Planı
 • Kutulu Satış Takip
 • E-Fatura, E-Arşiv
 • Barkodlu, Barkodsuz Terazi Entegrasyonu
 • İngenico Yazarkasa Entegrasyonu

tabletboss        

Neden Onset Programı Kullanmalısınız?

Onset Programı Siparişlerin mutfağa ulaşma süresini kısaltır, siparişin doğru ve hızlı servis edilmesini sağlar.

Onset Programı Siparişlerin doğru ve hızlı alınması sayesinde müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlar.

Onset Programı Satış ve stok takibi özelliği ile işletmenizi yönetmenizi kolaylaştırır.

Onset Programı Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.

Onset Programı Fiş iptallerini, promosyonları, indirimleri ve hediye kuponlarını kayıt altına alarak kaçakların engellenmesini sağlar.

Onset Programı Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours, Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.

Onset Programı Müşteri kayıt imkanı ve arayan numaraları tanıma özelliği ile telefon siparişlerinizde zaman kazandırır

Kimler Kullanmalı ?

Kurumsal işletme imajını yakalamak isteyen, iş takibi ile verimliliğin artması için ek maliyet ve zaman ayıramayan işletmeler başta olmak üzere, Kısıtlı vakti ile işini takip edemeyen işletme sahipleri Lp. Boss uygulamamız ile İşletmeniz hakkındaki bilgilere, istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet üzerinden erişebilmenizi ve işletmenizi kolaylıkla denetleyebilmenizi sağlar Şubesi olan işletmeler için, tüm şubelere ait bilgilere tek noktadan ulaşabilme ve bu bilgileri denetleyebilme imkanı sağlar. Sistem içerisindeki performans ve analiz raporları sayesinde ,işletmeniz hakkında yerinde kararlar almanızda yardımcı olur. Bütün işlemlerin kolay ve pratik şekilde takip edilebilmesini sağlar.

Kısaca, Tek tuşla işini kontrol etmek isteyen herkes için..

Kiosk ile Tanışın !

 • Kredi Kartı ile Öde

  Satışa sunduğunuz ürünleri, müşterileriniz nakit, kredi kartı ile kolayca ödeyebilir.

 • Genişletme Seçenekleri

  Kiosk cihazınıza RFID, barkod ve QR kod okuyucular gibi bir çok çeşitli cihazlar ekleyebilirsiniz.

 • Android ya da Windows Seçeneği

  T-Quiosk ile şirketinizin özelliklerine en uygun iki işletim sistemi arasından seçim yapabilirsiniz.

llkiosk
 • Kullanıcı Dostu Dokunmatik Ekran

  Kiosk, kullanıcılarının serbest ve rahatça sipariş vermesi için tasarlanmıştır. 32 inc ölçüsü olan dokunmatik bir ekran sizleri beklemekte.

 • Kesintisiz Hizmet

  Kiosk cihazımız günde 24 saat ve yılda 365 gün olmak üzere kesintisiz bir şekilde çalışır.

 • Kolay Montaj

  Kiosk cihazlarımızı isterseniz duvara sabitleyerek kullanabilirsiniz veya aparatı ile ayakta duracak şekilde de kullanım sağlayabilirsiniz.

Modül & Entegrasyonlar

pos-pc-2

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

fis-adisyon

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile onset programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

m-sadakat

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlanmış olup müşteriye verilen kartlar ile hem reklamınızı yapmış olursunuz hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

caller3

Caller ID – Paket Servis

Sabit hatlarınıza gelen çağrılarda arayan numaradan kayıtlı müşteriyi tespit ederek Adı, Soyadı, firma, adres bilgilerini otomatik ekrana getirir. Müşterinizin istediği ürünleri ..

terazı

Terazi Entegrasyonu

Barkodlu Terazi entegrasyonu ile işletmenizde verimliliği ve kontrolü arttırmanızda yardımcı olacaktır. Kasa sistemimizde barkodlu terazi entegrasyonu ile birlikte pos ..

tab-menu-2

Lp.QR Menü

Lp.Tab menü platformu, menülerinizi dijital hale getirmek satışlarınızı ve müşterileri memnuniyetinizi arttırmanızı sağlar.

pos-pc

Yemek Sepeti ve Getir Yemek Entegrasyonu

Yemek Sepeti ve Getir Yemek entegrasyonu ile alacağınız siparişlerinizi onayınız doğrultusunda programa gönderilir. Sipariş hazırlandığında size kurye seçimi yaptırarak ..

lp-boss

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

pos

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

entry

Garson Terminali

Garsonlarınız kolay, hızlı ve hatasız sipariş alarak işletmenizin hızını arttırabilecek.

terazi2

Pos Terazi

Pos Terazi satış noktası ile manav, şarküteri, kuruyemişciler, pastane işletmeleri ve aktarlar terazili satışlarını hızlıca ve kompleks bir yapıda kablo karmaşasına son vererek gerçekleştirebileceksiniz. Pos Terazi ile karışık paket hazırlama ya da tartılı ürünleri satmak artık çok daha kolay.

kutulu-satıs

Kutulu Satış Takip

Kutulu ürün satışlarında kutu gramajını takip edebilir, kutulu ve kutusuz satış maliyetlerini kolaylıkla raporlayabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Onset Programı Kullanan Müşterilerimizin Düşünceleri

Lotus Pecas Onset Programını 3 yıldır verimli bir şekilde kullanıyoruz. Kurulum aşamasından itibaren ilgi ve alakaları hiç azalmadı. Destek ekibi muazzam çalışıyor. Tüm ekibe teşekkür ederim.

eat-fit
Demo Talebi