Lotus Pecas

Alacarte Programı

Lotus Pecas olarak sizler için özel geliştirdiğimiz Alacarte yazılımımız artık hizmetinizde. Alacarte yazılımımız genellikle masa ile satış yapan işletmelerimiz için tasarlanmıştır. İşletmenizde masa ile satışlar yapılıyorsa Alacarte yazılımımızı tercih edebilirsiniz. Gün içeresinde sattığınız ürünleri fiş ve rapor kısmından kontrol edebilirsiniz, iade ve iptal işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm satışların gün sonu detaylı raporlarına yazıcı yardımı ile sahip olabilirsiniz. Alacarte yazılımımızı restoran, kafe, lokanta ve bar gibi işletmelerinizde rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Lotus Pecas Alacarte programımızda masa takibi, masalı satış, parçalı ödeme, döviz ile satış ve kurye takip ekranı gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Lotus Pecas Alacarte programımızda dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, masa, salon, çeşni ve çeşni grupları gibi istediğiniz kategorileri ekleyebilirsiniz. Programımıza eklediğimiz modern arayüz sayesinde kullanırken asla kafanız karışmayacaktır. Sizlerde, bizleri seçerek firmanızı yüksek basamaklara taşıyabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz sayesinde kafanıza takılan her soru yanıt bulacaktır.

Garsonlar için özel olarak tasarladığımız android uygulamamız işletmenizde ki garsonlara fazlasıyla kolaylık sağlayacaktır. Android uygulamamızda garson çağırma, hesap isteme, müşteri hesap detayı ve birden çok özellik sizleri beklemektedir. Müşterilerinize oturdukları yerden sipariş verme imkanı tanıyın.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

 • alacarte-ekran-1

Yemek Sepeti ve Getir Entegrasyonları ile Siparişlerinizi hiç uğraşmadan pos sisteminize çekerek, siparişlerinizi çok daha hızlı ve zahmetsiz hazırlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm özellikler Lp. Alacart’da!

 • Stok, Banka, Cari, Fatura
 • Kasa, Sayım, Depo, Yazar Kasa
 • Üretim, Takip, Reçete
 • Happy Hour
 • Yemek Sepeti Entegrasyonu
 • Getir Yemek Entegrasyonu
 • Ön Ödeme, BackOffice
 • Garson Terminali (Android)
 • Paket Servis, Caller ID
 • Patron Uygulaması
 • Müşteri Sadakat Sistemi
 • QR Menü
 • Kiosk Satış Sistemi
 • Gelişmiş Yerleşim Planı
 • Tezgah Satış
 • E-Fatura, E-Arşiv

bosstablet

Neden Alacarte Programı Kullanmalısınız?

Alacarte Programı Siparişlerin mutfağa ulaşma süresini kısaltır, siparişin doğru ve hızlı servis edilmesini sağlar.

Alacarte Programı Siparişlerin doğru ve hızlı alınması sayesinde müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlar.

Alacarte Programı Satış ve stok takibi özelliği ile işletmenizi yönetmenizi kolaylaştırır.

Alacarte Programı Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.

Alacarte Programı Fiş iptallerini, promosyonları, indirimleri ve hediye kuponlarını kayıt altına alarak kaçakların engellenmesini sağlar.

Alacarte Programı Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours, Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.

Alacarte Programı Müşteri kayıt imkanı ve arayan numaraları tanıma özelliği ile telefon siparişlerinizde zaman kazandırır

Kimler Kullanmalı ?

Kurumsal işletme imajını yakalamak isteyen, iş takibi ile verimliliğin artması için ek maliyet ve zaman ayıramayan işletmeler başta olmak üzere, Kısıtlı vakti ile işini takip edemeyen işletme sahipleri Lp. Boss uygulamamız ile İşletmeniz hakkındaki bilgilere, istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet üzerinden erişebilmenizi ve işletmenizi kolaylıkla denetleyebilmenizi sağlar Şubesi olan işletmeler için, tüm şubelere ait bilgilere tek noktadan ulaşabilme ve bu bilgileri denetleyebilme imkanı sağlar. Sistem içerisindeki performans ve analiz raporları sayesinde ,işletmeniz hakkında yerinde kararlar almanızda yardımcı olur. Bütün işlemlerin kolay ve pratik şekilde takip edilebilmesini sağlar.

Kısaca, Tek tuşla işini kontrol etmek isteyen herkes için..

Kiosk ile Tanışın !

 • Kredi Kartı ile Öde

  Satışa sunduğunuz ürünleri, müşterileriniz nakit, kredi kartı ile kolayca ödeyebilir.

 • Genişletme seçenekleri

  Kiosk cihazınıza RFID, barkod ve QR kod okuyucular gibi bir çok çeşitli cihazlar ekleyebilirsiniz.

 • Android ya da Windows Seçeneği

  T-Quiosk ile şirketinizin özelliklerine en uygun iki işletim sistemi arasından seçim yapabilirsiniz.

llkiosk
 • Kullanıcı Dostu Dokunmatik Ekran

  Kiosk, kullanıcılarının serbest ve rahatça sipariş vermesi için tasarlanmıştır. 32 inc ölçüsü olan dokunmatik bir ekran sizleri beklemekte.

 • Kesintisiz Hizmet

  Kiosk cihazımız günde 24 saat ve yılda 365 gün olmak üzere kesintisiz bir şekilde çalışır.

 • Kolay Montaj

  Kiosk cihazlarımızı isterseniz duvara sabitleyerek kullanabilirsiniz veya aparatı ile ayakta duracak şekilde de kullanım sağlayabilirsiniz.

Modül & Entegrasyonlar

pos-pc-2

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

fis-adisyon

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile alacarte programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

m-sadakat

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlanmış olup müşteriye verilen kartlar ile hem reklamınızı yapmış olursunuz hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

caller3

Caller ID – Paket Servis

Sabit hatlarınıza gelen çağrılarda arayan numaradan kayıtlı müşteriyi tespit ederek Adı, Soyadı, firma, adres bilgilerini otomatik ekrana getirir. Müşterinizin istediği ürünleri ..

entry

Garson Terminali

Garsonlarınız kolay, hızlı ve hatasız sipariş alarak işletmenizin hızını arttırabilecek.

tab-menu-2

Lp. QR Menü

Lp.Tab menü platformu, menülerinizi dijital hale getirmek satışlarınızı ve müşterileri memnuniyetinizi arttırmanızı sağlar.

pos-pc

Yemek Sepeti ve Getir Yemek Entegrasyonu

Yemek Sepeti ve Getir Yemek entegrasyonu ile alacağınız siparişlerinizi onayınız doğrultusunda programa gönderilir. Sipariş hazırlandığında size kurye seçimi yaptırarak ..

lp-boss

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

pos

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

Referanslarımızdan Bazıları

Alacarte Programı Kullanan Müşterilerimizin Düşünceleri

Lotus Pecas Alacarte Programını 3 yıldır verimli bir şekilde kullanıyoruz. Kurulum aşamasından itibaren ilgi ve alakaları hiç azalmadı. Destek ekibi muazzam çalışıyor. Tüm ekibe teşekkür ederim.

eat-fit
Demo Talebi