Lp. Beauty ⋆ Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı

Lotus Pecas

Güzellik Merkezi Programı

Kolay fonksiyonlara sahip kullanıcı dostu Beauty Programımız ile salonunuzun verimliliğini arttırabilirsiniz. Güzellik Merkezleri, kuaför ve masaj salonları için geliştirilmiş olan bu uygulamamızda hangi personelin hangi işlemi gerçekleştirdiği kayıt altına alınırken stok, cari, kasa, personel takip ve randevu sistemlerinizi en kolay şekilde takip etmenize kolaylık sağlar.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Boss Mobil Patron uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm özellikler Lp. Beauty’de!

  • Müşteri Yönetimi
  • Müşteri Puan Sistemi
  • Kasa Yönetimi
  • Raporlamalar
  • Personel Takip
  • Şube Yönetimi
  • Ön Ödeme
  • Lp.Boss (Patron Uygulaması)
  • Randevu Sistemi
  • E-Arşiv Fatura Entegrasyonu
kiosk
tablet
boss
e-fatura2

Neden Restoran Programı Kullanmalısınız?

Restoran Programı Siparişlerin mutfağa ulaşma süresini kısaltır, siparişin doğru ve hızlı servis edilmesini sağlar.

Restoran Programı Siparişlerin doğru ve hızlı alınması sayesinde müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlar.

Restoran Programı Satış ve stok takibi özelliği ile işletmenizi yönetmenizi kolaylaştırır.

Restoran Programı Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.

Restoran Programı Fiş iptallerini, promosyonları, indirimleri ve hediye kuponlarını kayıt altına alarak kaçakların engellenmesini sağlar.

Restoran Programı Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours, Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.

Restoran Programı Müşteri kayıt imkanı ve arayan numaraları tanıma özelliği ile telefon siparişlerinizde zaman kazandırır

Kimler Kullanmalı ?

Kurumsal işletme imajını yakalamak isteyen, iş takibi ile verimliliğin artması için ek maliyet ve zaman ayıramayan işletmeler başta olmak üzere, Kısıtlı vakti ile işini takip edemeyen işletme sahipleri Lp. Boss uygulamamız ile İşletmeniz hakkındaki bilgilere, istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet üzerinden erişebilmenizi ve işletmenizi kolaylıkla denetleyebilmenizi sağlar Şubesi olan işletmeler için, tüm şubelere ait bilgilere tek noktadan ulaşabilme ve bu bilgileri denetleyebilme imkanı sağlar. Sistem içerisindeki performans ve analiz raporları sayesinde ,işletmeniz hakkında yerinde kararlar almanızda yardımcı olur. Bütün işlemlerin kolay ve pratik şekilde takip edilebilmesini sağlar.

Kısaca, Tek tuşla işini kontrol etmek isteyen herkes için..

Modül & Entegrasyonlar

pos-pc-2

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

fis-adisyon

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile restoran programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

happy-hour

Randevu

Yemek Sepeti ve Getir Yemek entegrasyonu ile alacağınız siparişlerinizi onayınız doğrultusunda programa gönderilir. Sipariş hazırlandığında size kurye seçimi yaptırarak ..

lp-boss

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

pos

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

happyy-hour

Happy Hour

Garsonlarınız kolay, hızlı ve hatasız sipariş alarak işletmenizin hızını arttırabilecek.

m-sadakat

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun o ara hazırlanan müşteri Kar arı sayesinde hem reklamlarınızı yapabilir. Hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

Restoran Programı Kullanan Referanslarımızın Bazıları

Restoran Programı Kullanan Müşterilerimizin Düşünceleri

Lotus Pecas Restoran Programını 3 yıldır verimli bir şekilde kullanıyoruz. Kurulum aşamasından itibaren ilgi ve alakaları hiç azalmadı. Destek ekibi muazzam çalışıyor. Tüm ekibe teşekkür ederim.

eat-fit
Demo Talebi