Nalbur Hırdavat Programı

KOÇTİM Yazılım Nalbur Programı, kullanımı çok kolay ve menüleri sade olduğu için kullanımı uzmanlık gerektirmez. Aynı anda sınırsız müşteriye satış yapabilirsiniz.

KOÇTİM YAZILIM NALBUR HIRDAVATÇI SİSTEM TAKİP PROGRAMI

*** KOÇTİM Yazılım Nalbur Hırdavat Programı, kullanımı çok kolay ve menüleri sade olduğu için kullanımı uzmanlık gerektirmez.

*** Aynı anda sınırsız müşteriye satış yapabilirsiniz (Müşteri bekletme özelliği)

*** Satış anında ürün fiyatını özel olarak veya stok kartında tanımlanmış fiyatlarla değiştirebilirsiniz

*** Aynı işyerinde birden çok kasa ile çalışabilirsiniz

*** Tüm barkod okuyuculara uyumludur

*** Satış anında sisteme tanıtılmamış ürününüzü tanıtıp müşterinizi bekletmeden satış yapabilirsiniz

*** Barkodu bozuk ürünlerin satış anında bulunmasını yapabilirsiniz

*** Ürün iadesini veya değişimini yapabilirsiniz

*** Ödeme biçimlerinizi kredi kartı, nakit olarak yapabilir ve bunlarla ilgili rapor alabilirsiniz

*** Tüm raporlarınızda süzme, sıralama ve kişiselleştirme yaparak bulmak istediğiniz bilgiye zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

*** Tüm raporlarınızı Excel formatına çevirerek kaydedebilirsiniz.

*** Yedeğinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz

*** “Fiyat gör” özelliği sayesinde barkodlu veya barkodsuz bir ürünün fiyatını anlık olarak öğrenebilirsiniz

*** Satır silme, fişteki tüm satışı silme (satış iptali), satış kaydetme, fatura yapma, fiyat görme, para üstü hesaplama, veresiyeye aktarma iade alma ve kredi kartı ödemesini tek tuşla yapabilirsiniz

*** Para üstü hesaplamak için tek yapmanız gereken aldığınız paranın ekrandaki resmine dokunmaktır böylece satış sonuna kadar aldığınız paranın miktarını ve vermeniz gereken para üstü bilgisini görebilirsiniz.

Nalbur Hırdavat Programı

Kasa

Kasa modülü sayesinde firmanızın nakit akışını hızlı bir şekilde takip edebilir ve olası sorunlara karşı etkin çözümler geliştirebilirsiniz. Diğer tüm birimlerinize (şube, depo,vb.) farklı hasalar açarak detaylı kasa takibi yapabilirsiniz. Firmanızın genel nakit akışını izlerken (Banka, Elden) her bir birimin detaylı hesaplarını da inceleyebilirsiniz.

Entry Mağaza ve Saha Satış Uygulaması

ENTRY Android cihazlarla çalışan mağaza ve saha satış uygulamasıdır. Lp-Entry ile yeni stok ve cari kartı açabilir, ürünlerinizin fiyatları değiştirip aynı anda etiketlerini bastırabilirsiniz. Alış irsaliyelerinizi girebilir, mağaza depo sayımlarınızı yapabilirsiniz. Sahada ki personeliniz satış faturalarını işleyebilir anlık stok ve cari bakiye takibi yapabilir-siniz tahsilatlarını alabilir araç stoklarınızı takip edebilirsiniz.

Stok Takip Sistemi

Alış, satış ve sayım işlemleri ile depolarınızı ve mağazalarınızın stokları kontrol altında.

POS PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli "15, 15,6, 18,5, 19 " minimum 64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ye hızlı çalışma fırsatınız olacak.

FİŞ ADİSYON YAZICI

80 mm Termal fiş yazıcılar ile müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner - mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

BARKODLU TERAZİ ENTEGRASYONU

Barkodlu Terazi entegrasyonu ile işletmenizde verimliliği ve kontrolü arttırmanızda yardımcı olacaktır. Kasa sistemimizde barkodlu terazi entegrasyonu ile birlikte pos terazi entegrasyonuda seçebilirsiniz.

POS TERAZİ

Pos Terazi satış noktası ile manav, şarküteri, kuruyemişçiler, pastane işletmeleri ve aktarlar terazili satışlarını hızlıca ve kompleks bir yapıda kablo karmaşasına son vererek gerçekleştirebileceksiniz Pos Terazi ile karışık paket hazırlama yada tartılı ürünleri satmak artık çok daha kolay.

BARKOD YAZICI

Ürün raf ve diğer bütün etiketlerinizi yazdırabilirsiniz. Geniş ribon kapasitesi 4" kafa genişliği ile en iyi tasarım ödülüne sahip barkod yazıcıdır.

MÜŞTERİ SADAKAT SİSTEMİ

Kurumsal kimliğinize uygun o ara hazırlanan müşteri Kar arı sayesinde hem reklamlarınızı yapabilir. Hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

LP.BOSS APP

Tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

YAZAR KASA POS

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

LP.ENTRY (SAHA SATIŞ)

Lp.Entry ile işletmelerinizde zaman kazanın. Stok giriş, etiket, sipariş, fatura, depo giriş-çıkış, inventur ve daha faz işlemi mobil uygulamalar ile kolayca yapabilirsiniz.

FİYAT GÖR

Fiyat gör ile ürününüz hakkında fiyat ve detaylı bilgileri müşterilerinize sunabilirsiniz. Online ve offline kullanım.

İletişim

Adresimiz

Cevizli Mah. Kastamonu Sok. Adalet İş Merkezi No: 23 Kat: 14 Daire: 51 Kartal / İSTANBUL / TÜRKİYE

Address Location

0 (850) 532 88 52

Address Location

0 (216) 505 75 77

Address Location

info@koctim.com.tr
Koç Yazar Kasa Bilişim ve Yazılım Ticaret Limited Şirketi @ Tüm Hakları Saklıdır