retail-kutu-sm

Market Otomasyonu

Market Otomasyonu sayesinde işletmenizde ki oluşan yoğunluk artık en aza inecektir. Market otomasyonunda satış ekranında bulunan kısa yol satış butonları ile müşterilerinizi bekletmeden hızlı bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İşletmenizde adisyon hesapları kağıt ve kalem ile toplanıyorsa müşterileriniz bu durumdan rahatsız olabilir. Lotus Pecas’ın sizlere sunmuş olduğu market otomasyonu sistemi ile adisyonlarınızı hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Müşterileriniz bu durumdan oldukça memnun kalacaktır. Market otomasyonumuza dilediğiniz kadar masa, salon, ürün, ürün grubu, çeşni, kullanıcı ve çeşni grupları ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizde ki barkodları okuttuğunuz zaman otomatik bir şekilde ürün satış ekranına eklenir ve satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Market otomasyonunda sattığınız ürünler asla silinmez otomatik bir şekilde yedeklenir ve istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Sadece kontrol etmekle kalmıyor fişinizi iptal edebilirsiniz veya iade işlemleri yapabilirsiniz. Ürünlerinizin barkodu yok ise barkod sistemimiz sayesinde ürünlerinize otomatik barkod üretebilirsiniz. İşletmenize özel etiket tasarımları yapabilir ve bunları yazıcı yardımı ile çıkartabilirsiniz. Satış ekranı veya normal menü temasını dilediğiniz renkler ile tasarlayabilirsiniz her şey sizin ellerinizde. Kasa ayarlarınızdan pizzacı modu ile satış yapma imkanınız vardır, ürünleri alt alta gelecek şekilde sıralar ve fişe yansıtır.

Lotus Pecas olarak garsonlarınız daha rahat şekilde çalışabilmesi için geliştirdiğimiz android uygulamamıza göz atın. Android uygulamamızda garson çağırma, hesap isteme, sipariş verme, müşteri hesaplarına detaylı bakmak gibi birden fazla özellik bulunmakta. Sizlerde android uygulamamızı deneyerek işletmenizi ferahlatabilir ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Android uygulamamıza dilediğiniz kadar ürün ve menü ekleyebilirsiniz. Android programımızı kullanarak az sayılı personelleriniz ile çok fazla müşteri memnuniyeti oluşturabilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve işletmelerinizi her zaman kontrol edemiyorsanız Lp.Boss programımıza göz atmalısınız. Lp.Boss tüm işletmelerinizi tek bir cihazdan yönetmenize ve gözlemlemenize yardımcı olur. Lp.Boss sayesinde internet ağına bağlı herhangi bir cihazdan giriş yapabilir ve işletmenizde dilediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz istatistik raporu dilediğiniz gibi yazıcı yardımı ile çıkartabilirsiniz. Sizlerde işletmenizi uzaktan güvenli bir şekilde yönetmek isterseniz Lp.Boss programımızı deneyebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir