Android ve ios için

Penqui

Koçtim Group olarak ios ve android sistemler için özel geliştirdiğimiz Penqui yazılımımız artık hizmetinizde. Penqui yazılımımız genellikle masa ile satış yapan işletmelerimiz için tasarlanmıştır. İşletmenizde masa ile satışlar yapılıyorsa Penqui yazılımımızı tercih edebilirsiniz. Gün içeresinde sattığınız ürünleri fiş ve rapor kısmından kontrol edebilirsiniz, iade ve iptal işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm satışların gün sonu detaylı raporlarına yazıcı yardımı ile sahip olabilirsiniz. Penqui yazılımımızı restoran, kafe, lokanta ve bar gibi işletmelerinizde rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. IOS ve Android sistemlerde stabil çalışan programımızda masa takibi, masalı satış, parçalı ödeme, döviz ile satış ve kurye takip ekranı gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Penqui programımızda dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, masa, salon, çeşni ve çeşni grupları gibi istediğiniz kategorileri ekleyebilirsiniz. Programımıza eklediğimiz modern arayüz sayesinde kullanırken asla kafanız karışmayacaktır. Sizlerde, bizleri seçerek firmanızı yüksek basamaklara taşıyabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz sayesinde kafanıza takılan her soru yanıt bulacaktır.

Garsonlar için özel olarak tasarladığımız android uygulamamız işletmenizde ki garsonlara fazlasıyla kolaylık sağlayacaktır. Android uygulamamızda garson çağırma, hesap isteme, müşteri hesap detayı ve birden çok özellik sizleri beklemektedir. Müşterilerinize oturdukları yerden sipariş verme imkanı tanıyın.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

Yemek Sepeti ve Getir Entegrasyonları ile Siparişlerinizi hiç uğraşmadan pos sisteminize çekerek, siparişlerinizi çok daha hızlı ve zahmetsiz hazırlayabilirsiniz.