Restoran Programı Fiyatları

Restoran programı arıyorsanız, en uygun fiyatı ile Lotus Pecas restoran programı tam size göre. Özellikle, cafe, restoran gibi adisyon programı ihtiyacı olan gastronomi sektörleri için ideal bir çözüm olan Restaurant Programı ile işletmenizin işleyiş, performans ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede yükseltmenizi sağlar. En önemlisi Mutfak, Bar, Sıcak Servis barı gibi alanlara ağız ile söylenen siparişlerin yanlış, eksik vs çıkmasını engelleyerek fire oranınızı minimum seviyelere çekebilirsiniz. Kullanacağınız Restoran Programı sayesinde tüm siparişler önceden tanımladığınız bilgisayar aracılığı ile servis elemanı, garsonlarınızın el terminali yada cep telefonuna iletilerek sipariş yazmak yerine sadece menüden müşterinin istediği siparişleri seçerek kasaya ve ilgili birimin (mutfak, bar, sıcak servis barı) termal yazıcına gönderir. Böylelikle ilgili birim siparişi hazırlarken, kasiyerde masa detayına bakarak masadaki siparişleri, hesap tutarını görebilir ve masa ayırma, parça parça ödeme tahsil etme gibi, nakit, kredi kartı, sodekso, multinet vb ödeme yöntemleri tahsilatı yaparak hesabı kapatabilir.

Restoran Programı yorumlarına bakarak Lotus Pecas Alacarte ve Onset programlarımızı kullanan müşterimizin görüşlerini inceleyebilirsiniz. Yemek Sepeti, Getir Yemek, Trendyol Yemek gibi sektörün önde gelen yemek sipariş markaları ile entegre çalışan Restoran Yazılımımız ile 3.parti firma ve sitelerden gelen siparişleriniz otomatik olarak sisteminize ve mutfak, bar gibi departmanlarınıza düşer. Böylece tek tek sipariş takibi yapmaktan kurtulur ve hızlıca siparişleri hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz demo ve eğitimlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye ve Avrupa’da (Hollanda, Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya) 15.000 den fazla kullanıcıya hizmet veren Lotus Pecas şimdi Irak ve Azerbeycan’da hizmet vermektedir. Ayrıca Restoran Programımız hizmet verdiğimiz her ülkenin Mali sistemlerine entegre olarak çalışmaktadır. Türkiye’de E-Fatura ile entegrasyonu vardır.

Lotus Pecas Yazılım sistemleri olarak sadece restoranlar için değil, perakende sektörleri içinde geliştirdiğimiz hızlı satış yazılımlarımız, kiosk yazılımımız ve cihazlarımız, ödeme sistemlerimiz gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Ayrıca Lposs patron uygulamamız ile işletmenizi uzaktan takip edebilir ve işletme dışında olmanız gereken durumlarda işletmenizi yönetebilirsiniz. LpBoss patron uygulamasını apple ve google play den indirerek hemen işletmenizi yönetin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir