Lotus Pecas

Beauty Programı

Lotus Pecas Beauty programımız ile müşterilerinize hızlı ve profesyonel bir satış sağlayın. Lp.Beauty programımızda müşterilerinize fatura oluşturabilir, satış yapabilir, kasa giriş çıkışlarını kontrol edebilir ve bir çok özelliğe erişim sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize sattığınız tüm ürünlerin geçmişine bakabilir ve yazıcı yardımı ile rapor veya fiş halinde çıkartabilirsiniz. Firmanızda olan tüm gelir gider kaynaklarına günlük, aylık ve yıllık olmak üzere detaylıca inceleyebilir ve raporunu çıkartabilirsiniz. İşletmenizi online üzerinden sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz. Kurumunuzun iyi konumlara gelmesini istiyorsanız bizleri seçebilirsiniz.

Yetkilendirme sistemimiz sayesinde dilediğiniz kadar yeni kullanıcılar açabilir ve özel yetkilendirme yapabilirsiniz. Güzellik merkezi randevu takip programı ile istediğiniz gün, ay ve yıl olmak üzere randevu oluşturabilirsiniz. Mobil uygulama veya online panel üzerinden tüm oluşturulan randevuları onaylayabilirsiniz. Lotus Pecas Beauty en kullanışlı gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi ve ürün ciro takibine anlık ulaşabilirsiniz. Her zaman tüm gün kontrol siz de olsun.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm özellikler Lp. Beauty’de!

 • Müşteri Yönetimi
 • Müşteri Puan Sistemi
 • Kasa Yönetimi
 • Raporlamalar
 • Personel Takip
 • Şube Yönetimi
 • Ön Ödeme
 • Lp.Boss (Patron Uygulaması)
 • Randevu Sistemi
 • E-Fatura, E-Arşiv
 • Kasa Entegrasyonu
 • Personel Takibi
 • Özel Gün Hatırlatma
 • Rezervasyon Takibi

boss        

Neden Beauty Programı Kullanmalısınız?

Beauty Programı sayesinde web sitesinden online bir şekilde gelen randevu isteklerini onaylayabilirsiniz.

Beauty Programı randevuların hızlı alınması ve hızlı bir şekilde işlem yapılması sonucunda müşterileriniz memnun kalacaktır.

Beauty Programı sayesinde personellerinizi yönetebilir ve rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Beauty Programı Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.

Beauty Programı Fiş iptallerini, promosyonları, indirimleri ve hediye kuponlarını kayıt altına alarak kaçakların engellenmesini sağlar.

Beauty Programı Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours, Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.

Beauty Programı Müşteri kayıt imkanı ve arayan numaraları tanıma özelliği ile randevu almanızda zaman kazandırır

Kimler Kullanmalı ?

Kurumsal işletme imajını yakalamak isteyen, iş takibi ile verimliliğin artması için ek maliyet ve zaman ayıramayan işletmeler başta olmak üzere, Kısıtlı vakti ile işini takip edemeyen işletme sahipleri Lp. Boss uygulamamız ile İşletmeniz hakkındaki bilgilere, istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet üzerinden erişebilmenizi ve işletmenizi kolaylıkla denetleyebilmenizi sağlar Şubesi olan işletmeler için, tüm şubelere ait bilgilere tek noktadan ulaşabilme ve bu bilgileri denetleyebilme imkanı sağlar. Sistem içerisindeki performans ve analiz raporları sayesinde ,işletmeniz hakkında yerinde kararlar almanızda yardımcı olur. Bütün işlemlerin kolay ve pratik şekilde takip edilebilmesini sağlar.

Kısaca, Tek tuşla işini kontrol etmek isteyen herkes için..

Modül & Entegrasyonlar

pos-pc-2

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

fis-adisyon

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile beauty programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

happy-hour

Randevu

Randevu sistemi sayesinden sistem üzerinden bir tarih ayarlayabilir ve günler karışmadan güzel bir şekilde müşterilerinize hizmet sağlayabilirsiniz.

lp-boss

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

pos

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

happyy-hour

Happy Hour

Personelleriniz online bir şekilde sipariş alarak işletmenizin hızını arttırabilecek.

m-sadakat

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlanmış olup müşteriye verilen kartlar ile hem reklamınızı yapmış olursunuz hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

Referanslarımızdan Bazıları

Beauty Programı Kullanan Müşterilerimizin Düşünceleri

Lotus Pecas Beauty Programını 3 yıldır verimli bir şekilde kullanıyoruz. Kurulum aşamasından itibaren ilgi ve alakaları hiç azalmadı. Destek ekibi muazzam çalışıyor. Tüm ekibe teşekkür ederim.

eat-fit
Demo Talebi