Lotus Pecas

Retail Programı

Lotus Pecas Retail yazılımımız çok sayıda perakendecimiz ile yapılan mülakatlarda dile getirilen ihtiyaçlara cevap veren güvenli bulut tabanlı bir yazılım hizmetidir. Lp.Retail güncel web teknolojileriyle geliştirilmiştir. Hesap bilgileriniz ile internet ağına bağlı herhangi bir cihazdan erişim sağlayabilirsiniz. Cihazınızda herhangi bir veri depolanmaz bu sayede cihazınıza virüs bulaşması veya veri kaybına asla neden olmaz. Bu nedenle elektronik cihazlarınızda istediğiniz gibi rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz. Markanızın yükselişini elde etmek istiyorsanız bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Lp.Retail kullanım talebinizi iletmenizin ardından personellerimiz sizler ile iletişime geçer. Şube ve kullanıcı sayısı belirlendikten sonra hesap açılışınız yapılır. Hesap bilgileriniz e-posta yolu ile size ulaşır ve güvenli bir şekilde sizde giriş yapabilirsiniz.

İşletme yöneticileri/sahipleri için geliştirdiğimiz Lp.Boss uygulaması ile bulunduğunuz her yerden IOS veya Android telefondan işletmenizi takip edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm özellikler Lp. Retail’de!

 • Stok, Cari, İrsaliye
 • Fatura Takibi
 • Kasa Entegrasyonu
 • Depo Kontrolü
 • Banka, Üretim, Reçete
 • Terazi Entegrasyonu
 • Kasiyer Takibi
 • E-Fatura, E-Arşiv
 • Karışık Paket Hazırlama
 • Kampanya / İndirim
 • Müşteri Puan Sistemi
 • Lp.Boss
 • Mobil App
 • Barkodlu-Barkodsuz Tartım Sistemi
 • Fiyat Gör

 boss        

Neden Retail Programı Kullanmalısınız?

Retail Programı barkod okuyucu sistemi sayesinde ürünlerinizi okutabilir ve satışlarınızı hızlı bir şekilde  gerçekleştirebilirsiniz.

Retail Programı sayesinde ürünlerin satışı hızlı yapıldığı için müşterileriniz her zaman memnun kalacaktır.

Retail Programı Satış ve stok takibi özelliği ile işletmenizi yönetmenizi kolaylaştırır.

Retail Programı Kolay kullanımı ile personel hatalarının önlenmesine yardımcı olur, yeni personelin sisteme adapte olmasını kolaylaştırır.

Retail Programı Fiş iptallerini, promosyonları, indirimleri ve hediye kuponlarını kayıt altına alarak kaçakların engellenmesini sağlar.

Retail Programı Özel indirim saatleri ve günleri (Happy Hours, Happy Days) özellikleri kampanyalarınızı kolay uygulamanızı sağlar.

Retail Programının terazi sistemi sayesinde ürünlerinize etiket çıkartırken zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Kimler Kullanmalı ?

Kurumsal işletme imajını yakalamak isteyen, iş takibi ile verimliliğin artması için ek maliyet ve zaman ayıramayan işletmeler başta olmak üzere, Kısıtlı vakti ile işini takip edemeyen işletme sahipleri Lp. Boss uygulamamız ile İşletmeniz hakkındaki bilgilere, istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet üzerinden erişebilmenizi ve işletmenizi kolaylıkla denetleyebilmenizi sağlar Şubesi olan işletmeler için, tüm şubelere ait bilgilere tek noktadan ulaşabilme ve bu bilgileri denetleyebilme imkanı sağlar. Sistem içerisindeki performans ve analiz raporları sayesinde ,işletmeniz hakkında yerinde kararlar almanızda yardımcı olur. Bütün işlemlerin kolay ve pratik şekilde takip edilebilmesini sağlar.

Kısaca, Tek tuşla işini kontrol etmek isteyen herkes için..

Modül & Entegrasyonlar

pos-pc-2

Pos PC

Celeron, i3, i5 4 GB 8 GB ram kapasiteli “15, 15,6, 18,5, 19 ”  64 GB SSD disk kapasiteli, 2 Yıl garantili, dokunmatik ekran pos pc seçenekleri ile rahat ve hızlı çalışma fırsatınız olacak.

fis-adisyon

Fiş Adisyon Yazıcı

80 mm Termal fiş yazıcılar ile retail programında müşteri fiş hesap işlemlerinizi kolayca çıktılarınızı alabilirsiniz. Toner – mürekkep bitti dertlerinizle uğraşmanıza gerek kalmaz.

m-sadakat

Müşteri Sadakat Sistemi

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlanmış olup müşteriye verilen kartlar ile hem reklamınızı yapmış olursunuz hem de kart verdiğiniz kişilerin işletmenizi hatırlamasını sağlarsınız.

fiyat-gor

Fiyat Gör

Fiyat gör ile ürününüz hakkında fiyat ve detaylı bilgileri müşterilerinize sunabilirsiniz. Online ve offline kullanım.

terazı

Barkodlu Terazi Entegrasyonu

Barkodlu terazi reyon tartı sistemi entegrasyonu işletmenizde verimliliği ve kontrolü arttırmanızda yardımcı olacaktır. Meyve, Şarküteri reyonlarındaki yanlış hesaplamalara tartım sistemleri müşterilerinizin ve çalışanlarınızın tarttığı ürünlerin ürünlerin etiketlerini takip edin.

barkod-yazıcı

Barkod Yazıcı

Ürün raf ve diğer bütün etiketlerinizi yazdırabilirsiniz. Geniş ribon kapasitesi 4″ kafa genişliği ile en iyi tasarım ödülüne sahip barkod yazıcıdır.

terazi2

Pos Terazi

Pos Terazi satış noktası ile manav, şarküteri, kuruyemişçiler, pastane işletmeleri ve aktarlar terazili satışlarını hızlıca ve kompleks bir yapıda kablo karmaşasına son vererek gerçekleştirebileceksiniz. Pos Terazi ile karışık paket hazırlama yada tartılı ürünleri satmak artık çok daha kolay.

lp-boss

Lp. Boss App

Lotus Pecas Patron ile tüm bilgiler cebinizde. Lp.Boss App sayesinde, sadece Firmanız da değil, uzakta iken de kurumunuzun ve işlerinizin takibinde büyük kolaylık sağlar.

pos

Yazar Kasa Pos

Yazar kasa POS entegrasyonu. Yazarkasa ve pos özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım.

Referanslarımızdan Bazıları

Retail Programı Kullanan Müşterilerimizin Düşünceleri

Lotus Pecas Retail Programını 3 yıldır verimli bir şekilde kullanıyoruz. Kurulum aşamasından itibaren ilgi ve alakaları hiç azalmadı. Destek ekibi muazzam çalışıyor. Tüm ekibe teşekkür ederim.

eat-fit
Demo Talebi