Adisyon Programı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Adisyon Programı Hakkında

Adisyon Programı Hakkında: işletmenizde fazla yoğunluk, yavaş işlemler ve oluşan kuyruk sıralarına son verebilirsiniz. Lotus Pecas olarak çıkarmış olduğumuz Adisyon Programı artık sizlerle. Adisyon Programımızı kullanarak işletmenizde ki en yoğun işleri en aza indirebilirsiniz. Kullanışlı ve ferah teması sayesinde sizlere asla zorluk çektirmeyecektir. Adisyon Programımıza dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, çeşni, çeşni grubu ve cari hesaplar ekleyebilirsiniz. Cari hesaplar işletmenizde ki borç gelir giderlerine bakmanıza olanak tanır. Ürünlerinize alt kategori açabilir ve dilediğiniz gibi fiyatlandırabilirsiniz. Ürünlerinizi isterseniz boyutuna göre, isterseniz ağırlığına göre fiyatlandırıp satışa sunabilirsiniz. Sizlerde işletmenizi verimli bir şekilde yükseltmek istiyorsanız Lotus Pecas Adisyon Programımızı tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz kadar cari hesap açıp tüm kontrollerinizi tek bir ekrandan yapabilirsiniz.

İşletmeniz ve garsonlarınız için özel olarak tasarlamış olduğumuz android programımız artık sizlerle. Android programımız sayesinde müşterileriniz artık oturduğu yerden siparişlerini verebilecek. Bu durum onları oldukça mutlu ve memnun edecektir. Android programımızda garson çağırma, hesap isteme, istek ve öneride bulunma, kişi hesabına bakmak ve müşteri hesaplarına detaylı bakmak gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Android programımızı kullanmak için tek yapmanız gereken menünüzde ki karekodu masalarınıza yapıştırmak ve müşterilerinizin erişmesini sağlamak. Müşterileriniz ise masada ki karekodu okutarak menüye erişebilir ve sipariş işlemlerini gerçekleştirebilir. Menünüzü işletmenize göre özelleştirebilir ve dilediğiniz kadar ürün ve menü ekleyebilirsiniz.

İşletmenizi uzaktan güvenli bir şekilde yönetemiyorsanız sizler için çıkarmış olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz. Lotus Pecas Boss nerede olursanız olun işletmenize uzaktan erişmenize olanak tanır. Lp.Boss sayesinde işletmenizde ekli olan kasaları analiz edebilir ve tek dokunuşlar ile kasalar arası geçiş yapabilirsiniz. İşletmenizde ki satılan tüm ürünlerinizi günlük, aylık ve yıllık olarak detaylı inceleyebilir ve bir adet yazıcı yardımıyla çıktı olarak alabilirsiniz. Lotus Pecas Boss yazılımımı isterseniz web üzerinden online şekilde kullanın, isterseniz cep telefonunuza uygulama olarak indirip kullanın bu tamamen size bağlı bir şeydir. İşletim sistemi fark etmeksizin dilediğiniz cihazda kullanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir