alacarte-kutu-sm

Restoran Otomasyonu Nasıl Kullanılmalı

Restoran Otomasyonu Nasıl Kullanılmalı

Restoran Otomasyonu Nasıl Kullanılmalı: Restoran Otomasyonu işletmenizde yoğunlukları kuyruk sıraları ve yavaş işlemler gerçekleşiyorsa artık tüm bunlara son verebilirsiniz. Restoran Otomasyonumuza dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, çeşni, çeşni grubu, cari hesaplar, masa ve salon gibi kategorileri ekleyebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Müşterilerinize daha hızlı satış yaparak memnuniyetlerini yükseltebilirsiniz. Satış ekranına eklediğimiz kısa yol satış butonları sayesinde işlemlerinizi fark ettirecek kadar arttıracaktır. Barkod tanımlama sistemimiz sayesinde barkodsuz ürünlerinize otomatik bir şekilde barkod tanımlayabilirsiniz. İşletmenizde adisyonlar kağıt ve kalem ile alınıyorsa artık son verebilirsiniz. Gelişmiş adisyon sistemimiz sayesinde adisyonlarınızı teknolojik bir şekilde alabilirsiniz. Sizlerde Restoran Otomasyonu sistemimize sahibi olmak isterseniz işletmenize özel bir demo talebi oluşturarak demo sürümümüzü deneyebilirsiniz. Personellerimiz demo talebinizi gözden geçirip uygun görüldüğünde kabul edilecektir.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsi ile aynı anda ilgilenemiyor musunuz? Lotus Pecas olarak Boss yazılımımız artık sizlerle. Lp.Boss tüm işletmelerinizi tek bir cihazdan yönetmenize olanak tanır. İşletmenize tam zamanlı istediğiniz zaman erişebilir ve dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. İşletmenizde ki tüm ekli kasaları görebilir ve erişebilirsiniz. Gün sonu sattığınız tüm ürünlerin toplam cirosunu görebilir ve gün, ay ve yıl olmak üzere detaylı bir şekilde raporlara göz atabilir ve bir adet yazıcı yardımıyla çıktı alabilirsiniz. İnternet ağına bağlı herhangi bir cihazdan giriş yapabilir ve işlemlerinize başlayabilirsiniz. Lp.Boss yazılımımızı isterseniz cep telefonunuza indirin, isterseniz web üzerinden online bir şekilde kullanın bu seçim tamamen size bağlıdır.

İşletmeleriniz ve garsonlarınız için özel olarak çıkarmış olduğumuz android uygulamamız artık sizlerle. Android uygulamamız sayesinde müşterileriniz artık oturduğu yerden sipariş verebilecek. Tek yapmanız gereken menünüzde ki karekodu masanıza yapıştırmak ve müşterilerinizin menünüze erişip sipariş vermesidir. Android uygulamamızda sipariş verme, hesap isteme, kişi hesabına bakma, garson çağırma, istek öneride bulunma ve müşteri hesaplarına detaylı bakmak gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Sizlerde işletmenizde ki müşterilerin memnun kalmasını ve işletmenizin verimli bir şekilde yükselmesini istiyorsanız android uygulamamızı tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir