onset-kutu-sm

Cafe Sistemi

Cafe Sistemi

Cafe Sistemi: Cafe Sistemi işletmelerde yapılan tüm işlemlerin hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı olmasını sağlayan bir sistemdir. Tüm sektörlerde bilgisayarınıza, tabletinize ve android telefonunuza indirebilir ve rahat bir kurulum yapabilirsiniz. Siz de cafe sistemini kullanarak kağıt ile adisyon almaya son verebilirsiniz. Lotus Pecas‘ın satışa sunduğu cafe sistemlerine göz atabilir ve daha detaylı inceleyebilirsiniz. Özellikle yoğun işletmelerde işlerinizi hızlandırır ve kolaylaştırır. Cafe sistemini kullanarak yaptığınız tüm satışlar günlük, aylık ve yıllık olmak üzere istediğiniz tarihi seçerek dilediğiniz gibi rapor çıkartabilirsiniz. Cafedeki masalarınızı istediğiniz gibi yönetebilir istediğiniz masanın hesabını tek bir dokunuşla öğrenebilirsiniz. Tüm masaların cirosunu takip edebilir ve fişini çıkartabilirsiniz.

Lotus Pecas firmamız uzun zamandır sizlere hizmet vermektedir. Sizler için geliştirdiğimiz cafe sistemimizi işletmenizde denemek isterseniz şirketinize dayalı bir demo başvurusu yapıp siz de demo sürümümüze sahip olabilirsiniz. Kurulumu kafa karıştırmayan ve kullanımı rahat bir temaya
sahiptir. Özellikleri ile ilginizi çekecek ve kolayca kullanmanızı sağlayacaktır. Sizlerde basit kullanımlı bir çok özelliği ile Cafe sistemimize sahip olmak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz. Destek personellerimiz size 7/24 destek verecektir ve kafanızı karıştıracak sorular son bulacaktır.

Birden fazla işletmeniz var ver hepsi ile ilgilenemiyorsanız sizler için geliştirip satışa sunduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımız artık sizlerle. Peki Lp.Boss yazılımımız ne işe yarar. Lp.Boss yazılımımız nerede olursanız olun işletmenizi tek bir cihazdan yönetmenize imkan tanır. Sadece yönetmenize değil istediğiniz raporlara göz atıp işletmenizi tam zamanlı kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz rapora erişip yazıcı yardımı ile raporu çıktı olarak alabilirsiniz. İşletmenizde ki tüm kasaları kontrol edebilir ve erişim sağlayabilirsiniz. Tek dokunuş ile kasalar arasında değişim yapabilirsiniz. İşletmenizde yapılan tüm satışların günlük, aylık ve yıllık olarak kontrollerini sağlayabilirsiniz. Masa satışlarını görebilir, masaları kontrol edebilir ve toplam ciroları hakkında bilgi alabilirsiniz. Lotus Pecas Boss yazılımımızı isterseniz android cihazlarınızda uygulama olarak kullanın isterseniz web sitesi üzerinden online olarak kullanın bu tamamen sizin elinizdedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir