retail-kutu-sm

Hızlı Satış Programı Nedir

Hızlı Satış Programı Nedir

Hızlı Satış Programı Nedir: Hızlı Satış Programında bulunan barkod sistemi sayesinde ürününüzün barkodunu okutarak hızlı bir şekilde satışlarınızı tamamlayabilirsiniz. Barkodsuz olan ürünlerinizi barkod tanımlama sistemimiz sayesinde hızlı bir şekilde otomatik barkod tanımlayabilirsiniz. Satış ekranına eklemiş olduğumuz kısa yol butonları ile işlemlerinizi saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Ürünlerinizi isterseniz barkodlu isterseniz barkodsuz bir şekilde satabilirsiniz. Ürünlerinize özel kod verebilirsiniz kodu arattığınızda direkt olarak ürünü satış ekranına ekleyecektir. İşletmenizde sıra, kuyruk ve işlem yavaşlığı oluşyorsa hızlı satış programımız tam olarak işletmenize göredir, işlemlerinizi saniyeler içinde tamamlayabilir ve oluşan kuyrukları ortadan kaldırabilirsiniz. Ürünlerinize resim, açıklama, alt grup ve istediğiniz gibi fiyatlandırabilirsiniz. Ürünlerinize alt grup açarak isterseniz boyutuna göre isterseniz ağırlığına göre satışlarını yapabilirsiniz. Müşterilerinizi ne kadar fazla memnun ederseniz o kadar hızlı bir şekilde işletmenizde artış görebilirsiniz. Çalışanlarınıza özel kullanıcılar açabilir ve kullanıcılara istediğiniz yetkileri verebilirsiniz. İşletmenizde adisyonlar kağıt kalem yardımı ile alınıyorsa artık buna son verebilirsiniz hızlı satış programının içinde bulunan teknolojik bir şekilde adisyon alma yöntemi ile sizlerde hızlıca adisyonlarınızı alabilirsiniz, eski çağda kalan işletmelerden farkınız olsun. Sizlerde işletmenizin verimli bir şekilde yükselmesini istiyorsanız Lotus Pecasın çıkarmış olduğu Hızlı Satış Programını tercih edebilirsiniz.

İşletmenizin ve garsonlarınızın işlerini hafifletmek amacıyla çıkarmış olduğumuz android yazılımımız ile tanışın. Android yazılımımızda garson çağırma, hesap isteme, kişi hesabına bakma, müşteri hesaplarına detaylı bakma ve sipariş verme gibi bir çok eşsiz özellik bulunmaktadır. Müşterilerinize oturdukları yerden sipariş verme imkanı tanıyın bu imkan onları oldukça mutlu edecektir. Sizlerde android uygulamamızı tercih ederek güvenli ve sağlıklı bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizde geç olmadan andorid uygulamamız için demo sürümü talep formunu doldurarak deneme sürümümüze sahip olabilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsini yönetemiyorsanız sizler için çıkarmış olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımız sayesinde nerede olursanız olun sadece internet ağı ile erişim sağlayabilirsiniz. İşletim sistemi fark etmeden dilediğiniz bir cihazdan giriş yapabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Yazılımımızı isterseniz web sayfası üzerinden online bir şekilde kullanabilir isterseniz android uygulaması olarakta kullanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir