retail-kutu-sm

Market Sistemleri Nasıl Çalışır

Market Sistemleri Nasıl Çalışır

Market Sistemleri Nasıl Çalışır: Barkod okuma sistemimiz ile satış yaparken işlemlerinizi fark edecek kadar hızlandırabilirsiniz. Barkod tanımlama sistemimiz sayesinde barkodsuz ürünlerinize otomatik bir şekilde barkod tanımlayıp satışa sunabilirsiniz. İsterseniz adet olarak satış yapın isterseniz kilogram olarak satış yapın bu tamamen sizin elinizdedir. Ürünlerinizin adlarını, fiyatlarını, açıklamasını, alt grubunu ve benzeri özellikleri dilediğiniz gibi ekleyip değişim yapabilirsiniz. Terazi sistemimiz sayesinde ürünlerini tarttıktan sonra çıkan etiketi ürün üzerine yapıştırıp barkod okuyucu yardımı ile satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Satış esnasında müşterinize bir ürün ikram edebilir veya indirim sağlayabilirsiniz. Sattığınız ürünler asla direkt olarak sistemden silinmez otomatik olarak kayıtı tutulur ve istediğiniz zaman detaylı fiş veya raporlarına sahip olabilirsiniz. İşletmenizde gün, ay ve yıl olmak üzere yaptığınız tüm işlemlerin detaylı raporlarına göz atabilir ve bir yazıcı yardımı ile rapora sahip olabilirsiniz. Çalışanlarınıza özel kullanıcılar eklemek isterseniz bu mümkündür. Dilediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilir ve bu kullanıcılara istediğiniz yetkileri tanımlayabilirsiniz. Satış ekranına eklemiş olduğumuz kısa yol butonları ile işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz, müşterileriniz bu durumdan memnun kalacaktır. İşletmenizde adisyonlar kağıt kalem ile alınıyorsa siz de bizi tercih ederek tüm işlemlerinizi teknolojik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojik sistemlerimiz diğer işletmelerin önüne geçmenize yardım edecektir. Sizlerde işletmenizde ki yoğunlukları, uzun işleri ve oluşan kuyruk sıralarını ortadan kaldırmak istiyorsanız Lotus Pecas Retail yazılımımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Merhaba, bugün sizlere modern ve güncel temaya sahip olan android uygulamamızı tanıtacağım. Sizler ve garsonlarınız için özel olarak tasarlamış olduğumuz android uygulamamız artık sizlerle. Android yazılımımızda garson çağırma, hesap isteme, müşteri hesaplarına detaylı bakmak, istek ve öneriler, menüye erişmek ve kişi hesabına bakmak gibi bir çok özellik bulunmakta. 5 adet dil seçeneği ile dilediğiniz dil seçeneği ile kullanıma başlayabilirsiniz. Menü tasarımını işletmenize özel bir şekilde değiştirebilirsiniz. Menü kısmına dilediğiniz kadar ürün, çeşni ve menü gibi grupları ekleyebilirsiniz. Ürünlerinize fiyat, açıklama, resim, alt grup ve benzeri kategorileri ekleyebilirsiniz. Müşterilerinize oturduğu yerden sipariş vermek imkanı tanıyabilirsiniz. Artık sizlerde işletmenizde güvenli ve sağlıklı bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlerde işletmelerinizi yönetmekte güçlük mü çekiyorsunuz gelin sizler için geliştirmiş olduğumuz Lp.Boss yazılımımıza göz atalım. Lotus Pecas Boss yazılımımız uzaktan işletmenizi yönetmenize ve gözlemlemenize olanak tanır. İşletim sistemi fark etmeksizin istediğiniz cihazdan giriş yapabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. İster uygulama olarak ister web üzerinden online bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz, sadece tek yapmanız gereken bir internet ağına bağlanmak ve sisteme giriş yapmak. Lp.Boss programımızda işletmenizi yönetebilir, anlık durumları takip edebilir, kasa giriş çıkış durumuna bakabilir ve raporlar kısmına erişebilirsiniz. Dilediğiniz bir raporu yazıcı yardımı ile çıktı halinde alabilirsiniz. İşletmenizde ki tüm kasalar gözükür ve kasalar arasında sadece tek dokunuş ile değişim yapabilirsiniz. Uygulamamızda bulunan ayarlar kısmından istediğiniz ayarları değiştirip programımızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Masa satışlarını kontrol edebilir ve masaların toplam cirosunu öğrenebilirsiniz. Sizlerde işletmenizi uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetmek istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı deneyerek tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir