qr-tab-resim-2

Karekod Menü

Lotus Pecas‘ın piyasa sunmuş olduğu karekod menü sayesinde müşterileriniz artık oturarak işlemlerini tamamlayacak. Karekod menü arayüzünde sipariş vermek, garson çağırmak, hesap istemek ve müşteri hesabını detaylı incelemek gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Menünüzü istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Ürün resmini, ürün açıklamasını, ürün fiyatını ve menü gibi bir çok özelliği rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Müşterilerinizin karekod menümüze erişmesi için işletmenize özel olarak çıkartmış olduğunuz entegreli karekodu masalarına yapıştırınız. Yapıştırdıktan sonra müşterileriniz karekodu okuttuğunda direkt olarak ürünler sayfasına yönelirler. İşletmenizde ki oluşan sıralar, kalabalıklar ve ödeme alma yoğunluklarına artık karekod menümüz sayesinde son verebilirsiniz. Karekod menümüz sayesinde işletmenizde hijyenik, temassız ve sağlıklı bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

qr-mockup-giris

Karekod menü sadece kamera içeren cihazlarda çalışmaktadır. Örnek vermek gerekirse tablet ve telefon gibi işletim sistemi fark etmeksizin sorunsuz çalışmaktadır. Karekod menümüz personellerimiz tarafından her gün kontrol edilmektedir. Müşteri isteklerini kontrol ederek uygun bulduğumuz özellikleri eklemekteyiz. Karekod menümüzde seçtiğiniz ürünleri ve menüleri öne çıkartabilirsiniz müşteriniz menüye eriştiğinde ilk olarak sizin öne çıkarmış olduğunuz ürünleri görür. Karekod menümüz işletmenizde ki tüm yazıcılar ile kolay bir şekilde entegre olur.

Garsonlar için geliştirmiş olduğumuz android uygulamamıza göz atın. İşlevleri hemen hemen karekod menü ile aynıdır. Garsonlarınızın ve işletmenizin yoğunluğunu azalmak ve daha hızlı satış yapmak için programımızı tercih edebilirsiniz. Android uygulamamızda garsan çağırmak, hesap istemek, müşteri hesabına detaylı bakmak, sipariş vermek gibi bir çok eşsiz özellik bulunmaktadır. Android uygulamamızı tercih ederek sizlerde işletmenizi bir basamak daha yukarı taşıyabilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsine aynı anda ilgilenip kontrol edemiyorsanız Lp.Boss ile tanışın. Lp.Boss tüm işletmenizi tek bir cihazdan kontrol etmenize olanak tanır. İşletmenizdeki satılan her ürünü uzaktan takip edebilirsiniz. İşletmenizi yönetebilir ve istediğiniz bir istatistik raporu yazıcı yardımı ile çıkartabilirsiniz. Sizlerde işletmenizi uzaktan bir şekilde yönetmek istiyorsanız sizler için çıkarmış olduğumuz Lp.Boss uygulamamızı tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir