Otomasyon

Otomasyon

Otomasyon

Merhaba, bugün sizlere kısa ve öz bir şekilde belirttiğimiz sistemi anlatacağım. Makine sistemi gerçekleştirmek istenilen bir işin makinalar ile gerçekleştirilmesidir ve tüm işleri kolay ve hızlı bir şekilde tamamladığı için makineler fazlasıyla tercih edilir. 2 adet sistem çeşidi vardır bunlar: yarı otomasyon ve tam otomasyon olarak adlandırılır.

Gelin bu çeşitleri birlikte inceleyelim;
Yarı Sistem; Yarı makine insan gücünün fazla olduğu makine gücünün az olduğu bir türdür adından da anlaşılacağı gibi yarı makine.
Tam Sistem; Tam Otomasyon insan gücünün neredeyse hiç olmadığı, makine gücünün daha fazla olduğu bir türdür.
Otomasyon çeşitleri bu şekildedir genellikle tam otomasyon seçilerek işlemlerin hızlı bitirilmesi tercih edilir.

Uygulanması oldukça basit ve kolaydır. Uygulamanıza direkt kolay bir şekilde adapte olabilirler. Sistemleri gerek hayatımızda gerek sanayide gerek günlük yaşantımızda her zaman karşımıza çıkmaktadır. Otomasyon sistemi kullanan işletmeler her zaman daha öndedir ve daha avantajlıdır. Sizlerde işletmenizde otomasyon sistemini kullanarak müşterilerinizi daha fazla memnun ve mutlu edebilirsiniz. İşletmenizde ki müşterilerinizin memnuniyeti yükselişinize neden olacaktır.

Lotus Pecas olarak bir sürü sistem çıkarmış bulunmaktayız bunlar şunlardır; restoran , cafe , market , çocuk parkı , tenis kulübü, gece kulübü , bowling otomasyonu, nail salon , güzellik merkezi , kuaför salonu , masaj salonu  ve benzeri bir sürü yazılım çeşitlerimiz vardır. Bizi tercih eden firmalar asla pişman olmadı ve hala devamlı olarak birlikte çalışmaktayız. Sizde bizle çalışmak isterseniz sistemlerimize göz atabilirsin. Zaman kaybetmeden işletmenize özel bir demo talebi oluşturabilirsiniz. Demo talepleri personellerimiz tarafından okunup değerlendirme sürecine bırakılacaktır. Demo sürümümüzden yararlanmak isterseniz hiç zaman kaybetmeden demo talebini oluşturabilirsiniz.

Otomasyonlarımızdan bahsetmek gerekirse, işletmenize ilaç gibi gelecektir. Satış ekranına koymuş olduğumuz kısa yol satış butonları ile işlemlerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde bitirebilirsiniz. Stok takibi, cari hareketler, ürün takibi ve benzeri bir sürü etkenleri gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, masa, salon, çeşni, çeşni grubu ekleyebilirsiniz herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Sizlerde bizi tercih etmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile Lotus Pecas‘ı tercih edebilirsiniz. Otomasyonlarımızda ki arayüz sayesinde kafanız asla karışmayacaktır ve rahat bir kullanım sağlayabileceksiniz. İşletmenizde ki satılan ürünlerin kaydı tutulur ve istediğiniz tarihin raporlarına detaylı bir şekilde bakabilirsiniz. Eklediğiniz ürünlere resim, açıklama, fiyat ve alt açıklama olarak özellikler ekleyebilir ve satışa sunabilirsiniz. Masalı satışlarınızda masa takibi, toplam ciro, parçalı ödeme, masa bölme ve istediğiniz ürünü ikram etmek gibi bir çok özellik sizleri bekliyor.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir