retail-boxx-2

Hızlı Satış Programı Nedir?

Hızlı Satış Programı Nedir?

Hızlı Satış Programı Nedir: işletmenizde yoğunluklar ve yavaş işlemler gerçekleşiyorsa Hızlı Satış Programımıza göz atmalısınız. Hızlı Satış Programımızda bulunan barkod okuma özelliği sayesinde işlemlerinizi fark edilecek kadar hızlandırabilirsiniz. Barkod sistemi yardımıyla okuttuğunuz ürünler anında satış ekranına eklenir ve satışlarınızı hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Otomatik barkod tanımlama sistemimiz sayesinde barkodsuz ürünlerinize otomatik bir şekilde ürünlerinize barkod tanımlayabilirsiniz. Satış ekranına koyduğumuz kısa yol satış butonları ile işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Hızlı Satış Programımıza dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, depo türleri ve cari hesaplar ekleyebilirsiniz. Satılan tüm ürünlerinizin otomatik bir şekilde kaydı tutulur ve dilediğiniz tarihi seçerek detaylı raporları kontrol edebilir ve bir yazıcı yardımı ile çıktı halinde alabilirsiniz. Cari hesaplar sayesinde işletmenizde ki tüm borç durumlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Sizlerde işletmenizi daha iyi konumlar getirmek istiyorsanız Lotus Pecas Hızlı Satış Programını tercih edebilirsiniz.

İşletmeniz ve garsonlarınız için özel olarak hazırlamış olduğumuz android programımız artık sizlerle. Android programımızda garson çağırma, hesap isteme, sipariş verme, istek ve öneride bulunma, kişi hesabına bakma ve müşteri hesaplarına detaylı bakmak gibi bir çok özellik mevcuttur. Müşterilerinize ayağa kalkmadan sipariş verebilme olanağı tanıyın. Tek yapmanız gereken menünüzde ki karekodu masanıza yapıştırıp müşterinizin erişmesini sağlamaktır. Müşterileriniz ise masada ki karekodu okutarak menüye erişim sağlayabilir. Sizlerde işletmenizde hızlı işlemler yapıp yoğunluğu en aza indirmek istiyorsanız sizler için tasarlamış olduğumuz programımızı tercih edebilirsiniz. Programımızı işletmenize özel olarak tasarlayabilir ve müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsi ile aynı anda ilgilenemiyorsanız sizler için geliştirmiş olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımız artık sizlerle. Lotus Pecas Boss yazılımımız işletmenizi uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Nerede olursanız olun tam zamanlı anlık erişim sağlayabilirsiniz. Lp.Boss yazılımı sayesinde dilediğiniz işlemleri sadece tek bir ekrandan gerçekleştirebilirsiniz. İşletmenize ekli olan tüm kasaları görebilir ve erişim sağlayabilirsiniz. Siz de işletmenizi uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetmek istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Tüm işlemlerini tek tıklama ile tamamlayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir