Adisyon Programı Nedir

Adisyon Programı Nedir

Adisyon Programı Nedir: işletmenizde kağıt ve kalem ile adisyon alınıyorsa artık bu işlemlere son verebilirsiniz. Adisyon Programı sistemimiz sayesinde işletmenizde artık adisyonlarınızı teknolojik ve modern bir şekilde alabilirsiniz. Müşterileriniz artık beklemeyecek ve memnun kalacaklardır. Memnun kalmaları işletmenizi verimli bir şekilde yükseltecektir. Adisyon Programımıza dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, masa, salon, çeşni, çeşni grubu ve cari hesaplar ekleyebilirsiniz. Barkod olmayan ürünlerinize otomatik barkod sistemimiz sayesinde ürünlerinize kolay bir şekilde otomatik barkod tanımlayarak satışa sunabilirsiniz. Ürünlerine alt grup açabilir ve dilediğiniz gibi fiyatlandırabilirsiniz. Ürünlerinizi boyutuna veya ağırlığına göre fiyatlandırıp satışa sunabilirsiniz. Sizlerde işletmenizi en iyi konumlarda görmek isterseniz Lotus Pecas Adisyon Programımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İşletmenize ve garsonlarınıza özel olarak tasarlamış olduğumuz android programımız artık sizlerle. Android yazılımımız işletmenizde ki tüm ağır ve uzun işleri en aza indirerek zaman tasarrufu ve kolaylık sağlayacaktır. Android programımızda garson çağırma, hesap isteme, sipariş verme, istek ve öneride bulunma, kişi hesabına bakma ve müşteri hesaplarını detaylı bir şekilde incelemek gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Mününüzde ki karekodu masalarınıza yapıştırarak müşterilerinizin menünüze erişerek sipariş vermesini sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin tek yapması gereken cep telefonu yardımıyla masalarda ki karekodları okutarak menülere erişebilirler. Menülerinize resim, açıklama ve fiyat gibi özellikleri ekleyebilirsiniz. Menünüzü işletmenize özel bir şekilde tasarlayarak müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Müşterilerinize oturduğu yerden sipariş verme imkanı tanıyın.

Günlük hayatınıza ve işletmenize zaman ayıramıyorsanız sizler için geliştirdiğimiz Lotus Pecas Boss yazılımımız ile tanışabilirsiniz. Lotus Pecas Boss yazılımımız işletmenizi uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetmenize olanak sağlar. Lp.Boss sayesinde işletmenizi tam zamanlı anlık olarak erişim sağlayabilir ve yapılan tüm işlemleri takip edebilirsiniz. Masalı satışlarınızda gerçekleşen tüm işlemleri cari, sipariş, adisyon ve benzeri işlemleri görüntüleyebilir ve detaylı rapor halinde çıktı alabilirsiniz. İşletmenizde ekli ve aktif olan tüm kasalarınızı görebilir ve giriş, çıkış işlemlerini gözlemleyebilirsiniz. Sizlerde işletmelerinizi en iyi ve profesyonel bir şekilde yönetmek istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir