alacarte-kutu-sm

Restoran Otomasyonu

Restoran Otomasyonu işletmenizde ki yoğunluklar, sıralar ve yavaş işlemlerden artık yorulduysanız sizler için çıkarmış olduğumuz Lotus Pecas Restoran Otomasyonu sistemimize göz atın. Restoran Otomasyonu işletmenizde ki en ağır ve yavaş işlemleri en aza indirerek sizlere kolaylık ve zaman tasarrufu sağlayacaktır. Restoran Otomasyon sistemimize dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, masa, salon, menü ve cari hesaplar ekleyebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız. İşletmenizde adisyonlar kağıt kalem ile alınıyorsa müşterileriniz rahatsız olabilir. Restoran Otomasyonunda bulunan gelişmiş adisyon alma sistemi sayesinde artık adisyonlarını daha modern ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Müşterileriniz bu durumdan memnun kalacaktır ve işletmenizin verimli bir şekilde yükselmesini etkileyecektir. İşletmenizde tüm sattığınız ürünlerin kaydı tutulur ve gün, ay ve yıl olmak üzere dilediğiniz tarihte detaylı raporlarını kontrol edebilirsiniz.

Garsonlarınız ve işletmeniz için özel olarak tasarladığımız android uygulamamız artık sizlerle. Android programımızda garson çağırma, sipariş verme, hesap isteme, istek ve öneride bulunma, kişi hesabına bakma ve müşteri hesaplarını detaylı incelemek gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Müşterilerinize oturdukları yerden sipariş verme imkanı tanıyın. Bu durum onları memnun edecek ve işletmenizin verimli bir şekilde yükselişi sağlayacaktır. Sizlerde işletmenizin verimli bir şekilde büyümesini istiyorsanız Lotus Pecas‘ın çıkarmış olduğu android programımızı tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken menünüzde ki karekodu masalarınıza yapıştırmak ve müşterilerinizin erişimini sağlamaktır. Müşterileriniz ise cep telefonu yardımı ile masalarda ki karekodu okutarak hızlı bir şekilde istediği ürünün siparişini oluşturabilir.

Günlük hayatınızda yoğun olup, işletmenizi dilediğiniz gibi yönetemiyorsanız sizler için çıkarmış olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımız artık sizlerle. Lp.Boss yazılımımız sayesinde işletmenizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Lotus Pecas Boss yazılımımıza dilediğiniz cihazdan giriş yapabilir ve işletmenizi tam zamanlı yönetebilirsiniz. Lp.Boss programımıza dilerseniz cep telefonunuzdan uygulama olarak, dilerseniz web sitesi üzerinden online bir şekilde giriş yapabilirsiniz. İşletmenizde ekli olan tüm kasaları görebilir ve anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz. İşletim sistemi fark etmeksizin dilediğiniz cihazınızdan girişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek bir cihazdan tüm işletmelerinizi kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir