En İyi Cafe Programı

En İyi Cafe Programı

En İyi Cafe Programı: Lotus Pecasın çıkarmış olduğu Cafe Programına göz atmalısınız. Cafe programı işletmenizde ki yoğunluğu, oluşan sıraları ve gereksiz fazlalık işleri en hafife çekerek sizlere kolaylık sağlamaktadır. Cafe programının satış ekranına eklediğimiz kısa yol butonları ile işlemlerinizi hem daha pratik hem de daha hızlı yapacaksınız. Sizlerde işletmenizde ki yoğunluğu azaltmak isterseniz cafe programı sistemimizi seçebilirsiniz. Cafe programına dilediğiniz kadar masa, salon, ürün, ürün grubu, çeşni ve çeşni grupları ekleyebilirsiniz herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Dokunmatik ekran özelliğimiz sayesinde istediğiniz ekrana saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

Sipariş ekranında ki dilediğiniz bir ürünü seçerek iptal, iade veya ürünü müşterinize ikram edebilirsiniz. Sattığınız ürünler asla silinmez otomatik bir şekilde kayıtları tutulur ve dilediğiniz zaman bir yazıcı yardımı ile ürünün fişini çıkartabilirsiniz. Salonda ki masa yerlerini dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve resimlerini değiştirerek şık bir tasarım elde edebilirsiniz. Müşterilerinize cari hesaplar oluşturabilir ve sizlere borcu olup olmadığını basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir ürününüzün barkodu yok ise barkod sistemimiz sayesinde ürününüze otomatik bir şekilde barkod tanımlayabilir ve satışa sunabilirsiniz. Mutfak ekran sistemimiz sayesinde kasanızı mutfak ekranınıza bağladığınızda sipariş teslim süresi veya ürün hazırlanma süresini kolaylıkla bir ekran sayesinde öğrenebilirsiniz. Ürünlerinizi parçalı ödeme olarak alabilirsiniz örneğin yarısı kredi kartı ile yarısı nakit şeklinde satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Lotus Pecas olarak sizler ve garsonlarınız için üzerinde çalıştığımız android programımız artık sizlerle. Android programımızda masa değiştirme, garson çağırmak, sipariş vermek, hesap istemek ve müşteri hesaplarına detaylı şekilde bakmak gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Müşterilerinize oturduğu yerden kolay bir şekilde uğraş vermeden sipariş vermelerine olanak tanıyın. Müşterileriniz bu durumdan memnun kalacak ve markanız yükselişe geçecektir. Sizlerde satış işlemlerinizi kolaylaştırmak isterseniz android uygulamamızı tercih edebilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsiyle aynı anda ilgilenemiyorsanız Lotus Pecas’ın çıkarmış olduğu Boss yazılımına göz atın. Lp.Boss sayesinde tüm faaliyette olan işletmelerinizi tek bir cihazdan yönetebilirsiniz. İnternet ağına bağlı herhangi bir cihazdan sisteme giriş yapabilir istediğiniz raporlara bakabilir ve dilediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bir yazıcı yardımı ile kontrol ettiğiniz raporu çıkartabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir