retail-kutu-sm

Hızlı Satış Programı Nasıl Kullanılır

Hızlı Satış Programı Nasıl Kullanılır

Hızlı Satış Programı Nasıl Kullanılır: Hızlı Satış Programı sayesinde işletmenizi daha fazla verimli yönetebilirsiniz. Hızlı satış programımıza dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, masa, salon, çeşni ve çeşni grupları ekleyebilirsiniz herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Müşterilerinizin memnuniyeti firmanızın yükselişini etkileyecektir. Hızlı satış programının satış ekranına eklediğimiz kısa yol tuşları sayesinde satışlarınız iki kat daha fazla hızlanacaktır. Sizlerde işletmenizde ki yoğunluğu, yavaş işlemleri ve oluşan kuyrukları azaltmak isterseniz hızlı satış programımızı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Ürünlerinizde barkod yok ise barkod tanıma sistemimiz sayesinde barkodsuz ürünlerinize hızlı bir şekilde barkod tanımlayabilir ve satışa sunabilirsiniz. Ürünleri dilerseniz barkosuz bir şekilde dilerseniz barkodulu bir şekilde satabilirsiniz. Terazi sistemimiz sayesinde kiloluk ürünleri tartarak satışa sunabilirsiniz. Teraziden çıkan etiketi ürün üzerine yapıştırabilirsiniz. Etiketleri işletmenize özel bir şekilde tasarlayabilir ve çıkartabilirsiniz.

Hızlı satış programımız sayesinde her ürün sattığınızda stok güncellemesi yapmanıza gerek yok, otomatik stok sistemimiz sayesinde sattığınız veya depoya soktuğunuz ürünler direkt olarak stok durumuna yansır ve değişir. Diğer işletmeler gibi eski çağdan kalan kalem kağıt adisyon sistemini kullanıyorsanız artık kağıt ve kalemi bir kenara atabilirsiniz. Gelişmiş ve modern adisyon alma sistemimiz sayesinde teknolojik bir şekilde adisyonlarınızı alabilirsiniz. Bu sistem sizi geride kalan işletmelerin önüne geçirecektir. Müşterileriniz artık yırtık kağıtlar görmekten bıkmış olabilir artık müşterilerinizi bekletmeden hızlıca adisyonlarını alabilirsiniz. Müşterilerinizi ne kadar memnun ederseniz o kadar fazla işletmeniz yükselişe geçecektir. Hızlı satış programımıza birden fazla depo tanımlayabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sizler ve kurumunuz için geliştirmiş olduğumuz android uygulamamızı artık rahatça kullanabilirsiniz. Android uygulamamızda müşteri hesabına detaylı bakmak, garson çağırmak, hesap istemek ve sipariş vermek gibi birden fazla kullanışlı özellikler bulunmakta. Müşterilerilerinize oturduğu yerden sipariş verme imkanı tanıyın bu durumdan oldukça memnun kalacaktır. Bir işletmede herşeyden önce müşteri memnuniyeti önemlidir. Menüde önünüze gelen karekodu masanıza yapıştırarak müşterilerinizin kolay bir şekilde erişip sipariş vermesine yardımcı olabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi sadece tek bir android uygulamasından yapabilirsiniz. Bu işlemler işletmenizde ki müşterilerinizin ilgisini çekecektir.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsi ile aynı anda ilgilenemiyorsanız Lotus Pecas olarak sizler için çıkardığımız yazılımımıza göz atın. Lotus Pecas Boss yazılımımız birden fazla işletmeyi tek bir cihazdan yönetmenize olanak tanır. Lp.Boss sadece yönetmenize değil istediğiniz tüm işlemleri yapabilme imkanı tanıyor. Örneğin istediğiniz bir rapora göz atıp yazıcı yardımı ile raporun çıktısını alabilirsiniz. İnternet ağına bağlı işletim sistemi fark etmeyen herhangi bir cihazla giriş yapıp kullanıma başlayabilirsiniz. Sizlerde uzaktan kafa yormayacak şekilde işletmelerinizi yönetmek isterseniz Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir