terazi-3

Kasa Terazisi

Kasa Terazisi

Kasa Terazisi kasanıza entegre ederek ve kullanışlı bir yazılım bulduktan sonra etiket çıkartmaya ve satış yapmaya başlayabilirsiniz. Etiketleri kendiniz işletmenize özel ayarlayabilir ürü adı, fiyat, açıklama, işletme adı gibi benzeri bir çok yazı ekleyebilirsiniz. Kasa terazisini kullanarak işletmenizde ki yoğunluğu azaltabilirsiniz ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Ne kadar zor gözükse de kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. İşletmenizde ki tüm yazıcılar ile kolayca entegre olmaktadır. Sizlerde bizleri tercih ederek işletmenizde ki yoğunluğu en aza indirerek yükselişe geçebilirsiniz. Müşterinizin size getirdiği ürünü barkod kısmını okuttuğunuz zaman direkt olarak ürün satış ekranına eklenecektir ve kolay bir şekilde satışını gerçekleştirebileceksiniz.

İşletmenizin yükselişini önemsiyorsanız sizlerde bizi tercih edebilirsiniz. Lotus Pecas olarak sizlere vereceğimiz 7/24 destek sayesinde aklınıza takılan sorular ortadan kalkacaktır. Kasa Terazisi ile müşterilerin memnuniyetini kazanabilirsiniz. Neredeyse işletmenizi kasa terazisi yönetecektir. Kasa terazisini market, restoran, kafe, lokanta, bakkal gibi ve benzeri işletmelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğinizde teknik destek servisimiz işletme konumunuza gelir ve yazılım ve cihazları kurmaya başlar. Sizlerde kasa terazisini merak ediyorsanız işletmenize özel bir demo başvurusu yaparak demo sürümümüzün sahibi olabilirsiniz.

Garsonlarınız ve işletmeniz için özel olarak geliştirdiğimiz android programımız artık sizlerle. Android programımızda sipariş verme, hesap isteme, garson çağırma, istek öneride bulunma, kişi hesabına detaylı bakmak ve müşteri hesaplarını detaylı incelemek gibi bir çok özellik sizleri beklemektedir. Android programımız sayesinde artık müşterileriniz oturduğu yerden siparişlerini verebilecek. Bu durum onları oldukça memnun ve mutlu edecektir. Bir işletmede en önemli etken müşteri mutluluğu ve memnuniyetidir. Sizlerde işletmenizi en iyi şekilde büyütmek istiyorsanız Lotus Pecas Cafe Programını tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken menülerinizde ki karekodu masalarınıza yapıştırmaktır. Müşterilerinizin yapması gereken ise cep telefonu yardımı ile masalarda ki karekodları okutarak sipariş menüsüne ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir