MARKET OTOMASYONU

MARKET OTOMASYONU

MARKET OTOMASYONU NEDİR?

Market otomasyonu satış yönetimini kolaylaştıran, ürettiği verilerle yalnızca aktif satışı değil stok ve satın alma süreçlerini de verimli hale getiren, maliyeti azaltarak karı artıran ve ayrıca zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bir yazılım otomasyonu sistemidir.

Neden Market Otomasyonu?

Marketler, perakende satışların en yoğun olduğu yerlerdendir. İşletmeye uygun modüler yapı ile yeni özellikle ve fonksiyonlar ile ihtiyaca göre gelişmeye açık Market Otomasyonu. İş akışına ve işletme yoğunluğuna göre arttırılabilir fonksiyonellik. Her seviyede kullanıcının kolayca öğrenip kullanabileceği kadar basitleştirilmiş ara yüz yapısı. Yıllarca kullanılabilecek şekilde güncelleştirilen gelişime uygun altyapı.

Market Otomasyon Neden Önemlidir?

Marketler, perakende satışların en yoğun olduğu yerlerdendir. Kullanıcı düzeyindeki birinin bile kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan market otomasyonu ile stok takibini gerçekleştirmeye ek olarak müşterilerinizin ödemelerini daha kısa sürede gerçekleştirmesini sağlayarak marka değerinizi yükseltebilirsiniz. Barkod otomasyon sistemi ile markette bulunan tüm ürünlerin programa tanıtılıp etiketlenmesiyle size birçok yönden avantajlı bir hizmet sunmaktadır.
Market otomasyon sisteminin içinde yer alan barkod sistemi sayesinde raf, reyon takiplerini kolaylıkla yapabilir manav, kasap ve şarküteri reyonlarınızdaki stok işlemlerini hızlı bir şekilde bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. Müşterilerinizin aldığı ürünleri barkod sistemi sayesinde terazi ve yazar kasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Market Otomasyonu Özellikleri

Elektronik terazi, reyon ürünleri gibi yerlerde satışı yapılan ürünleri, tek ekranda görmeyi sağlar. Otomasyon sistemi içerisinde yer alan ve muhasebe programı ile entegrasyonlu çalışan barkod sistemi sayesinde, gün sonu satışlarınızı, stok takibini takip edebilir, böylelikle günlük, haftalık ya da aylık raporlarınıza daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir