retail-kutu-sm

Market Yazılımı

Lotus Pecas Market Yazılımı işletmenizde ki fazlalık işleri ve yoğun işleri en aza indirerek işletmenizi hafifletecektir. Barkod sistemi sayesinde ürünlerinizin barkod kısmını kasaya okutarak otomatik bir şekilde satış ekranına atacaktır ve ürünü listeye ekleyecektir. Bu sayede müşterilerinizin işlemlerinizi hızlıca alarak müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz. Ürünlerinizi isterseniz barkodlu bir şekilde isterseniz barkodsuz bir şekilde satabilirsiniz. Market yazılımımıza dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu ve alt gruplar ekleyebilirsiniz herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Yazılımımızda günlük indirim ve saatlik kampanya gibi özelliklerimiz vardır dilediğiniz ürüne veya menüye indirim sağlayabilirsiniz. Satış yaptığınız ürünler asla silinmez ve otomatik kaydı alınır satışınızı yaptıktan sonra raporlar kısmından sattığınız ürüne ulaşabilir ve detaylı raporlarını çıkartabilirsiniz.

Market yazılımı modern ve güncel arayüzü sayesinde sizin gün boyunca dostunuz olacaktır. Teması asla kafa karıştırmaz ve kolay bir kullanımı vardır, istediğiniz ekrana saniyeler içinde gidebilirsiniz. Dokunmatik ekran sayesinde yaptığınız işlemlerde asla zorlanmayacaksınız. Sizlerde işletmenizi iyi konumlara getirmek isterseniz market yazılımını gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Kafanıza takılan sorular olur ise gün boyu aktif destek ekibimiz sayesinde kafanızdaki sorular artık yön bulacaktır. İşletmenizi doğru şekilde yönetmek istiyorsanız market yazılımımızı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Garsonlarınızı için özel olarak tasarladığımız android uygulamamıza göz atın. Android uygulamamızda sipariş vermek, hesap istemek, garson çağırmak, işletmeyi öneride ve şikayette bulunmak gibi bir çok eşsiz özellikler vardır. Müşterilerinize oturduğu yerden sipariş verme imkanı tanıyabilirsiniz. Müşterileriniz bu durumdan memnun kalacaktır ve işletmeniz yükselişe geçecektir. Android uygulamamızı işletmenize özel bir şekilde tasarlayabilir ve dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Ürünlere görsel, açıklama, fiyat, uzun açıklama gibi bir çok özellik tanımlayabilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsiyle aynı anda ilgilenemiyorsanız Lotus Pecas olarak çıkarmış olduğumuz Lp.Boss yazılımımıza göz atabilirsiniz. Lp.Boss yazılımımız tüm işletmelerinizi tek bir cihazdan yönetebilirsiniz. Tüm istediğiniz raporlara erişebilir ve bir yazıcı yardımı ile raporu çıktı alabilirsiniz. İşletmenizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde uzaktan yönetmek istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih ediyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir