alacarte-kutu-sm

Kullanımı Kolay Restoran Kasa Sistemi

En İyi Restoran Otomasyonu

Lotus Pecas olarak sizler için ve işletmeniz için özel olarak çıkarmış olduğumuz En İyi Restoran Otomasyonu yazılımımıza göz atın. Restoran otomasyonunda bulunan kısa yol butonları ile işlemlerinizi hızlandırabilir ve müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman bir işletmede en ön plandadır. Nedeni ise ne kadar fazla müşteri memnuniyeti sağlarsanız o kadar fazla işletmeniz yükselişe geçecektir. Restoran otomasyonumuza dilediğiniz kadar masa, salon, ürün, ürün grubu, çeşni ve çeşni grupları ekleyebilirsiniz. Masalı satışlarınızda masaları ikiye bölebilir, parçalı ödeme alabilir ve masaya ürün ikramında bulunabilirsiniz. Restoran otomasyonumuza cari hesaplar ekleyerek kimin size veya sizin kime borçlu olduğunu görebilirsiniz. Ürün temasını dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Arayüzümüz sizin kafanızı asla karıştırmayacaktır ve kolay bir kullanım sağlayacaktır. Ürünlerinize alt kategori açabilir ve ürün boyutu veya ağırlığına göre fiyatlandırabilirsiniz. Ürünlerinizi isterseniz barkodlu bir şekilde isterseniz barkodsuz bir şekilde satabilirsiniz. Ürünlerinizin barkodu yok ise barkod sistemimiz sayesinde barkodu olmayan ürünlerinize otomatik bir şekilde barkod tanımlayabilirsiniz. Ürünlerinize açılama, kısa açıklama, fiyat, resim, alt görsel gibi bir çok özellik ekleyebilirsiniz.

Garsonlarınız ve sizler için tasarladığımız android uygulamamıza göz atın. Android uygulamamızda garson çağırma, hesap isteme, sipariş vermek ve müşteri detaylarına bakmak gibi bir çok özellik mevcuttur. Android uygulamamızı kullanarak müşterilerinize oturduğu yerden sipariş verme imkanı tanıyabilirsiniz. İşletmenizde ki oluşan kuyruk sıraları, yoğunluklar ve yavaş işlemler artık son bulacaktır. Sizlerde android uygulamamızı kullanarak müşterilerinizi sevindirebilirsiniz. Temassız bir şekilde satış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlerde bizi tercih ederek işletmenizi daha iyi konumlara getirebilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsi ile ilgilenemiyorsanız sizler için geliştirmiş olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımıza göz atın. Lp.Boss yazılımımız tüm işletmelerinizi tek bir cihazdan yönetmenize olanak tanır. İnternet ağına bağlı herhangi bir cihaz ile erişim sağlayabilir ve raporları gözlemleyebilirsiniz. Raporları gözlemleyip çıkarmak isterseniz size bir adet yazıcı lazım olacaktır, yazıcı yardımı ile istediğiniz rapora saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Sizlerde işletmenizi uzaktan sağlıklı ve güvenli bir şekilde yönetmek isterseniz Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir