qr-tab-alt-cart-bg

QR Menü Nasıl Kullanılır

QR Menü Nasıl Kullanılır: İşletmenizde fazla şekilde yoğunluk var ve sağlık açısından sıkıntılar çekiyorsanız QR Menü tam olarak işletmenize göre yapılmış bir sistemdir. Qr menü sayesinde işletmenizde ki yoğunluk en aza inerek sağlık açısından bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Qr menü içerisinde bulunan özellikler sayesinde hem müşterileriniz hem de garsonlarınız artık mutlu olacaktır. Gelin size özelliklerden bahsedeyim sipariş verme, garson çağırma, istek ve öneride bulunma, kişi hesabını görüntüleme ve müşteri hesaplarına detaylı bakmak gibi birden çok özellik bulunmaktadır. İşletmenizi sıklıkla turistler ziyaret ediyorsa uygulamamızın içine koyduğumuz 5 adet dil seçeneğimiz ile turistleriniz ve çalışanlarınız daha verimli bir şekilde sipariş alıp sipariş verebilecek. Müşterilerinizin tek yapması gereken masa bulunan karekodu telefon yardımı ile okutarak menüye erişim sağlamak.

Peki QR Menü Nasıl Kullanılır ve Ne işe Yarar Karekod Menümüze dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, çeşni ve çeşni grupları ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ürünlere açıklama, resim ve fiyatlandırma gibi özellikleri ekleyebilirsiniz. Menümüzü istediğiniz şekilde işletmenize göre ayarlayabilir ve temayı rahatlatabilirsiniz. Eski çağda kalmış yırtık pırtık menü listeleri kullanan işletmelerden farkınız olabilir ve önlerine geçebilirsiniz. Sizlerde QR Menü sistemimizi denemek istiyorsanız işletmenize ait bir demo talebi oluşturarak gönderim sağlayabilirsiniz. Personellerimiz en kısa sürede değerlendirip cevabı sizlere ulaştıracaktır. Bizleri tercih ederek işletmenizi fark edilecek kadar zirveye taşıyabilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsi ile aynı anda ilgilenemiyorsanız sizler için geliştirmiş olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz. Lotus Pecas Boss yazılımı sayesinde nerede olursanız olun size işletmenize erişiminizi sağlayabilirsiniz. İnternet ağına bağlı herhangi bir cihaz ile sisteme bağlanabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İşletmenizde ki istediğiniz raporlara erişim sağlayabilir ve yazıcı yardımı ile raporlara sahip olabilirsiniz. İşletmenize ekli tüm kasalara erişim sağlayabilir ve hızlı bir şekilde aralarında geçişler yapabilirsiniz. Kasalarınıza giren çıkan tüm nakit ve kredi kartı miktarlarını gözlemleyebilirsiniz. Masalı satışlarınızda ve normal satışlarınızda hangi ürünleri sattığınızı gözlemleyebilir ve günlük, aylık ve yıllık olmak üzere toplam ciro raporlarına göz atabilirsiniz. Sizlerde işletmenizi uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetmek istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir