banner-lp-qr

QR Menü Hakkında

QR Menü Hakkında

İşletmenizde fazla şekilde yoğunluk var ve sağlık açısından sıkıntılar çekiyorsanız QR Menü tam olarak işletmenize göre yapılmış bir sistemdir. Qr menü sayesinde işletmenizde ki yoğunluk en aza inerek sağlık açısından bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Qr menü içerisinde bulunan özellikler sayesinde hem müşterileriniz hem de garsonlarınız artık mutlu olacaktır. Gelin size özelliklerden bahsedeyim sipariş verme, garson çağırma, istek ve öneride bulunma, kişi hesabını görüntüleme ve müşteri hesaplarına detaylı bakmak gibi birden çok özellik bulunmaktadır. İşletmenizi sıklıkla turistler ziyaret ediyorsa uygulamamızın içine koyduğumuz 5 adet dil seçeneğimiz ile turistleriniz ve çalışanlarınız daha verimli bir şekilde sipariş alıp sipariş verebilecek. Müşterilerinizin tek yapması gereken masa bulunan karekodu telefon yardımı ile okutarak menüye erişim sağlamak.

Karekod Menümüze dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, çeşni ve çeşni grupları ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ürünlere açıklama, resim ve fiyatlandırma gibi özellikleri ekleyebilirsiniz. Menümüzü istediğiniz şekilde işletmenize göre ayarlayabilir ve temayı rahatlatabilirsiniz. Eski çağda kalmış yırtık pırtık menü listeleri kullanan işletmelerden farkınız olabilir ve önlerine geçebilirsiniz. Sizlerde QR Menü sistemimizi denemek istiyorsanız işletmenize ait bir demo talebi oluşturarak gönderim sağlayabilirsiniz. Personellerimiz en kısa sürede değerlendirip cevabı sizlere ulaştıracaktır. Bizleri tercih ederek işletmenizi fark edilecek kadar zirveye taşıyabilirsiniz.

İşletmenizi yönetmeye zamanınız kalmıyor ve uzaktan erişim sağlayamıyorsanız. Sizler için özel olarak geliştirmiş olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz. Lp.Boss yazılımımız işletmenizi uzaktan ve güvenli bir şekilde erişip yönetmenize olanak tanır. İşletmenizde ki tüm ekli kasaları görebilir ve erişim sağlayabilirsiniz. Sizlerde işletmenizi güvenli ve uzaktan bir şekilde yönetmek istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz. İşletmenize ekli olan tüm kasalarınızı görebilir ve tam zamanlı bir erişim sağlayabilirsiniz. Programımızı isterseniz cep telefonunuza uygulama olarak indirip kullanın, isterseniz web sitesi üzerinden online bir şekilde kullanın bu tamamen sizin istediğiniz üzerinedir. İnternet ağına bağlı herhangi bir cihazınız ile giriş yapabilir ve dilediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşletmenizde ki tüm satılan ürünleri fiş ve rapor kısmandan görüntüleyebilir ve bir adet yazıcı yardımı ile çıktı olarak olabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir