qr-menu-kutu-sm

QR Menü Nedir

QR Menü Nedir

QR Menü Nedir:   QR Menü sayesinde işletmenizde ki yoğunluklar ve oluşan kuyruk sıraları artık son bulacaktır. Qr menü müşterilerinize oturduğu yerden sipariş verme imkanı tanır. Qr menümüzde garson çağırma, hesap isteme, istek öneri yapmak, kişi hesabına bakmak, sipariş vermek ve müşteri hesaplarına detaylı şekilde bakmak gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Sizlerde bu özelliklerden yararlanmak isterseniz bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mününüzde ki karekodu masalarınıza yapıştırarak müşterilerinizin kolaylıkla erişmesini sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin tek yapması gereken telefonunda ki uygulamayı açıp masada ki karekodu okutarak dijital münümüze bağlanabilir. Sonrasında dilediği şekilde siparişlerini verebilir. Müşterilerinize oturdukları yerden sipariş verme imkanı tanıyın.

QR Menünüze dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, menü, çeşni ve çeşni grupları ekleyebilirsiniz herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Eklediğiniz ürünlere resim, açıklama, kısa açıklama ve fiyat gibi özellikler tanımlayabilirsiniz. Ürünlerinize isterseniz alt grup açarakta satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. QR Menümüzü istediğiniz gibi tasarlayabilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz. Bizleri tercih ederek artık işletmenize daha az temas ve daha fazla satış olacaktır. İşletmenizde hala yırtık menü tipleri kullanıyorsa artık onları çöpe atabilirsiniz. Yeni ve modern teması ile QR Menü sistemimiz artık sizlerle. Sizlerde işletmenizin daha iyi verimlerle yükselmesini istiyorsanız gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ver hepsi ile ilgilenemiyorsanız sizler için geliştirip satışa sunduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımız artık sizlerle. Peki Lp.Boss yazılımımız ne işe yarar. Lp.Boss yazılımımız nerede olursanız olun işletmenizi tek bir cihazdan yönetmenize imkan tanır. Sadece yönetmenize değil istediğiniz raporlara göz atıp işletmenizi tam zamanlı kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz rapora erişip yazıcı yardımı ile raporu çıktı olarak alabilirsiniz. İşletmenizde ki tüm kasaları kontrol edebilir ve erişim sağlayabilirsiniz. Tek dokunuş ile kasalar arasında değişim yapabilirsiniz. İşletmenizde yapılan tüm satışların günlük, aylık ve yıllık olarak kontrollerini sağlayabilirsiniz. Masa satışlarını görebilir, masaları kontrol edebilir ve toplam ciroları hakkında bilgi alabilirsiniz. Lotus Pecas Boss yazılımımızı isterseniz android cihazlarınızda uygulama olarak kullanın isterseniz web sitesi üzerinden online olarak kullanın bu tamamen sizin elinizdedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir