Market Sistemleri

Bugün sizlere uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Lotus Pecas Market Sistemleri sistemimizden bahsedeceğim. Market Sistemlerinde bulunan barkod okuma özelliği sayesinde ürünlerinizi hızlıca okutarak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Barkodsuz ürünlerinizi otomatik bir şekilde barkod tanımlayabilir ve satışa sunabilirsiniz. Ürünlerinize resim, açıklama, alt grup ve fiyatlandırma gibi özellikleri ekleyebilirsiniz. Market Sistemlerimize dilediğiniz kadar ürün ve ürün grubu ekleyebilirsiniz. Hızlı satışlarınızı gerçekleştirirken bir yandan müşterilerinizi memnun edebilirsiniz, müşteri memnuniyeti işletmenizi yükselişe geçirecektir. Sattığınız tüm ürünlerin kaydı tutulur ve gün, ay ve yıl olmak üzere detaylı bir şekilde raporlarına göz atabilirsiniz.

Sizlerde işletmenizi verimli bir şekilde yükseltmek istiyorsanız Market Sistemleri sistemimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ödemelerinizi isterseniz parçalı olarak alabilirsiniz. Parçalı ödeme bir kısmı kredi kartı ile bir kısmı nakit ile alınmaktadır. Toplu paket halinde satılan ürünlerinize tek bir barkod atayarak satış işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Market Sistemlerinde bulunan modern ve güncel teması ile artık istediğiniz ekrana saniyeler içinde gidebilirsiniz. İşletmenizde adisyonlar kağıt ve kalem ile alınıyorsa artık bu işleme son verebilirsiniz. Gelişmiş adisyon sistemimiz sayesinde artık adisyonlarınızı daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ürünlerinize alt grup açarak ürünlerinizi fiyatlandırabilirsiniz. Alt grup açmak ürünlerinizi boyutuna veya ağırlığına göre satış yapmanıza yarayacaktır. Ürünlerinize ve işletmenize özel fiş tasarlayıp müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

İşletmenizi uzaktan yönetemiyorsanız ve zamanınız olmuyorsa sizler için geliştirmiş olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımıza göz atabilirsiniz. Lp.Boss yazılımımız işletmenizi uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetmenize olanak tanır. İstediğiniz zaman istediğiniz cihazınızdan erişim sağlayabilir ve işletmenizi anlık olarak takip edebilirsiniz. İşletmenizde ki ekli tüm kasaları gözlemleyebilir ve tek dokunuşlar ile kasalar arasında geçiş yapabilirsiniz. Satılan ürünlerinizi gün, ay ve yıl olmak üzere analizlerine bakabilirsiniz ve rapor halinde çıkartabilirsiniz. Lotus Pecas Boss yazılımımızı isterseniz web sayfası üzerinden online bir şekilde, isterseniz cep telefonuna indirerek kullanabilirsiniz. Lotus Pecas Boss yazılımımızda işletmenizde ne satıldığını ve toplam cironuzu tek bir ekran sayesinde öğrenebilirsiniz. Sizlerde işletmenizi uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetmek istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı seçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir