alacarte-kutu-sm

Restoran Otomasyonu Fiyat Hakkında

Restoran Otomasyonu Fiyat Hakkında

Restoran Otomasyonu Fiyat Hakkında: Merhaba, bugün sizlere işletmenizi hafifletecek ve daha verimli halde yükselmesini sağlayacak Restoran Otomasyonumuzu tanıtacağım. Restoran otomasyonumuza dilediğiniz kadar masa, salon, ürün, ürün grubu, çeşni, çeşni grubu ve cari hesaplar ekleyebilirsiniz. Cari hesaplar ekleyerek borç durumlarınızı görüntüleyebilirsiniz. İşletmenizde yoğunluklar ve yavaş işlemler oluyorsa Restoran Otomasyonumuz tam olarak işletmenize göredir. Satış ekranına koyduğumuz kısa yol satış butonları sayesinde ürün satışlarınızı gerçekleştirirken daha hızlı olabilirsiniz. Hızlı olmanız müşterinizi olumlu yönden etkileyecektir ve işletmeniz verimli bir şekilde yükselişe geçecektir. Sizlerde işletmenizin yükselişini istiyorsanız Lotus Pecas Restoran Otomasyonunu tercih edebilirsiniz.

İşletmenizde yapmış olduğunuz masalı satışlarda masayı ayırabilir, parçalı ödeme yapabilir ve masaya istediğiniz ürünleri ikram edebilirsiniz. Yaptığınız her satışın ardından otomatik bir şekilde kayıt tutulur. İstediğiniz zaman raporları inceleyebilir ve çıktı halinde alabilirsiniz. Restoran Otomasyonumuza eklemiş olduğumuz modern ve güncel tema ile istediğiniz ekrana saniyeler içinde gidebileceksiniz. Ürünlerinize alt kategori oluşturabilir ve ürünlerinizi boyutuna veya ağırlığına göre fiyatlandırıp satışa sunabilirsiniz.

İşletmeniz ve garsonlarınız için özel olarak geliştirmiş olduğumuz android uygulamamız artık sizlerle. Android programımızda sipariş verme, hesap isteme, garson çağırma, kişi hesabına bakmak ve müşteri hesaplarını detaylı incelemek gibi bir çok fazla özellik bulunmaktadır. İşletmenizde artık sağlıklı ve temassız siparişler verilebilir ve müşterileriniz memnun kalır. Müşterilerinizi oturduğu yerden sipariş verme olanağı tanıyın. Android programımızda 5 adet dil seçeneği bulunduğu için yabancı uyruklu müşterilerinizin kolaylıkla sipariş vermesini sağlayabilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsi ile aynı anda ilgilenemiyorsanız sizler için çıkarmış olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımıza göz atın. Lotus Pecas Boss yazılımımız işletmenizi dilediğiniz yerden yönetmenize ve raporları gözlemlemenize olanak sağlar. İnternet ağına bağlı herhangi bir cihaz ile nerede olursanız olun erişim sağlayabilir ve yönetebilirsiniz. İşletmenizde ekli olan tüm kasaları görebilir ve anlık erişim sağlayabilirsiniz. İşletmenizde satılan tüm ürünlere erişebilir ve bir yazıcı yardımıyla çıktı halinde alabilirsiniz. Sizlerde işletmenizi güvenli ve uzaktan bir şekilde yönetmek istiyorsanız Lp.Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir