retail-kutu-sm

Market Sistemleri Nedir

Market Sistemleri Nedir

Market Sistemleri Nedir: market Sistemlerinde bulunan barkod okuyucu özelliğimiz sayesinde ürünlerinizi barkod okuyucu ile okuttuğunuzda ürünü otomatik bir şekilde satış ekranına taşıyacaktır. Ürün satışlarınızı hızlı bir şekilde tamamlayıp müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti markanızı olumlu yönden etkileyecektir. Barkod tanımlama sistemimiz sayesinde barkodsuz ürünlerinize otomatik bir şekilde barkod tanımlayacaktır. Market sistemlerimize dilediğiniz kadar ürün ve ürün grubu ekleyebilirsiniz herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacaksınız. Tüm sattığınız ürünlerin kaydı tutulur ve gün, ay ve yıllık olmak üzere dilediğiniz gibi raporları kontrol edebilir ve yazıcı yardımı ile çıktı halini alabilirsiniz.

Sizlerde işletmenizi daha iyi konumlara getirmek istiyorsanız bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Ödemelerinizi parçalı ödeme olarak alabilirsiniz yani yarısını nakit yarısını kredi kartı şeklinde. Ürünlerinize alt grup açıp boyutuna veya ağırlığına göre satışlarını yapabilirsiniz. Çoklu satılan ürünlerinize tek bir barkod tanımlayıp satışlarınızı kolaylaştırabilirsiniz. Satış ekranına koymuş olduğumuz kısa yol satış butonları ile işlemlerinizi iki kat daha hızlandırabilirsiniz. Market sistemleri sayesinde işletmeniz artık en rahat şekilde satışlarını gerçekleştirebilecek. Güncel ve modern teması sayesinde istediğiniz ekrana saniyeler içinde ulaşabileceksiniz. Market sistemlerinde kasiyerlerinize özel kullanıcılar açmak mümkündür, açtığınız kullanıcılara istediğiniz yetkileri tanımlayabilirsiniz. İşletmenizde adisyonlar kağıt kalem ile alınıyorsa artık buna son verebilirsiniz. Market sistemlerimizde gelişmiş adisyon alma sistemimiz sayesinde teknolojik bir şekilde adisyonlarınızı alabileceksiniz.

İşletmelerinizi uzaktan yönetemiyorsanız ve ilgilenmiyorsanız sizler için çıkarmış olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımıza göz atın. Lp.Boss tüm işletmelerinizi tek bir cihazdan yönetmenize imkan tanır. Tüm işlemlerinizi tek bir cihazdan yapabilir ve istediğiniz raporları kolayca kontrol edebilirsiniz. İşletmenizde ki tüm ekli kasalara erişebilir ve tek dokunuş ile kasalar arasında değişimler yapabilirsiniz. Lp.Boss yazılımımızı isterseniz android cihazınızda uygulama olarak isterseniz web sayfası üzerinden online olacak şekilde kullanabilirsiniz. İşletmenizde ki yapılan tüm işlemleri görebilir ve anlık takibini sağlayabilirsiniz. Masa satışlarını takip edebiliri, gönderilen ürünleri görebilir, masa hesaplarını görebilir ve masaların toplam ne kadar ciro yaptığını öğrenebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir