retail-boxx-2

Market Sistemleri Nerede Kullanılır

Market Sistemleri Nerede Kullanılır

Market Sistemleri Nerede Kullanılır: Marketinizdeki işlemlerinizi yavaş yapıyorsanız ve kuyruk sıraları oluşuyorsa market sistemlerimiz tam olarak işletmenize göredir. Market sistemlerimiz sayesinde tüm oluşan kuyrukları ortadan kaldırır. Market sistemlerimizde satış ekranına koyduğumuz kısa yol satış butonları ile satış işlemlerinizi iki kat daha fazla hızlandırabilirsiniz. Bulut tabanlı bir güvenlik sistemimiz olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda veri tabanı otomatik bir şekilde yedeklenecektir. Ürünlerinizin barkodu yok ise barkod sistemimiz sayesinde ürünlerine otomatik bir şekilde barkod tanımlayabilir ve satışa sunabilirsiniz. Her sattığınız üründen sonra stok durumu güncellemenize gerek kalmayacak stok sistemimiz sayesinde her sattığınız ürün sonrası stok durumunuz otomatik bir şekilde yenilenecektir. İşletmenize özel olarak dilediğiniz kadar depo açabilirsiniz ve depoyu stok durumuna entegre edebilirsiniz, örneğin hangi ürün hangi depodan düşecek.

Market sistemlerimize cari hesaplar ekleyebilirsiniz ve size kimin ne kadar borcu olduğunu görebilirsiniz. Market sistemlerimize dilediğiniz kadar kullanıcı ve kasiyer hesabı açabilirsiniz. Açtığınız hesaba özel yetkiler tanımlayabilirsiniz. İnternetiniz kesildiğinde herhangi bir satış yapamama durumu olmaz. İnternet gittiğinde tüm verileri yedekler ve satışlarınıza devam edebilirsiniz. Ürünlerinize kritik stok uyarısı verebilirsiniz bu özellik, ürünlerinizin belirlediğiniz stoğa geldiğinde size uyarı verecektir. Çoklu kullanıcı özelliğimizi aktif ettiğinizde üst kısıma tüm kullanıcılar sıralanır ve tek dokunuş ile şifrenizi girerek pratik bir şekilde kullanıcı değişebilirsiniz.

Garsonlarınız için ve sizler için geliştirdiğimiz android uygulamamıza göz atın. Android uygulamamız hesap isteme, garson çağırma, sipariş verme ve müşteri hesaplarına detaylı bakmak gibi bir çok eşsiz özellik bulunmaktadır. Sizlerde müşterilerinizin oturduğu yerden sipariş vermesine olanak tanıyabilirsiniz. Müşterileriniz bu durumdan oldukça memnun kalacaktır bu durum sonunda markanız yükselişe geçecektir. Menünüzde ki karekodu masanıza yapıştırarak müşterilerinizin menülere daha kolay erişmesini sağlayabilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsiyle aynı anda ilgilenemiyorsanız Lotus Pecas olarak sizler için geliştirdiğimiz Boss yazılımımıza göz atabilirsiniz. Lp.Boss yazılımımız herhangi bir cihazınızdan giriş yaparak işletmenizi yönetebilirsiniz. İstediğiniz raporu inceleyebilir ve yazıcı yardımı ile çıktı alabilirsiniz. Sizlerde işletmenizin yükselişini istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir