alacarte-kutu-sm

Restoran Otomasyonu Hakkında

Restoran Otomasyonu Hakkında

Restoran Otomasyonu Hakkında: Sizler için özel olarak çıkarmış olduğumuz Restoran Otomasyon sistemimiz artık sizlerle. Restoran Otomasyonumuzu kullanarak işlemlerinizi daha fazla hızlandırabilirsiniz. İşletmenizde yoğunluklar, yavaş işlemler ve oluşan kuyruk sıraları varsa artık tüm hepsine son verebilirsiniz. Restoran Otomasyon sistemimize dilediğiniz kadar masa, salon, ürün, ürün grubu, menü, çeşni, çeşni grubu ve cari hesaplar ekleyebilirsiniz. Cari hesaplar işletmenizde ki borç durumlarını bir araya toplar ve tek ekran üzerinden gözlemlemenizi sağlar. İşletmenizde ki kasiyerlere çoklu kullanıcı hesapları açabilir ve istediğiniz gibi yetkilendirebilirsiniz. Ürünlerinize alt kategori açabilir ve dilediğiniz gibi fiyatlandırabilirsiniz. Ürünlerinizi isterseniz boyutuna göre, isterseniz ağırlığına göre fiyatlandırabilirsiniz. Masalı satışlarınızda masaya dilediğiniz ürünü ikram edebilir, parçalı ödeme alabilir ve masa değiştirme işlemleri yapabilirsiniz. İşletmenizde ki tüm aktif masaların toplam cirosunu görebilir ve detaylı raporlara sahip olabilirsiniz.

İşletmenizi ve garsonlarınızın işini en hafife indirmek için geliştirmiş olduğumuz android uygulamamız artık sizlerle. Android uygulamamızı tercih ederek müşterilerinizin oturdukları yerden sipariş vermesine imkan tanıyabilirsiniz. Android uygulamamızda sipariş verme, hesap isteme, garson çağırma, kişi hesabına bakma, istek öneride bulunma ve müşteri hesaplarına detaylı bir şekilde bakmak gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken mününüzde ki barkodu masaya yapıştırıp müşterilerinizin menüye erişmesini sağlamak. Müşterilerinizin yapması gereken ise masada ki karekodu cep telefonu yardımı ile okutarak menüye erişmesi. Sizlerde işletmenizin verimli bir şekilde gelişmesini istiyorsanız bizleri gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

İşletmenize uzaktan erişim sağlayamıyor ve yönetemiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımız tam olarak sizlere göredir. Lotus Pecas Boss işletmenizi nerede olursanız olun yönetmenize olanak tanır. Lotus Pecas Boss sayesinde işletmenizde ki tüm ekli kasaları görebilirsiniz ve anlık olarak kasalar arası değişim sağlayabilirsiniz. İşletmenizde ki satılan tüm ürünlerin günlük, aylık ve yıllık olmak üzere detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sizlerde işletmenizi uzaktan güvenli bir şekilde yönetmek istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir