retail-kutu-sm

Hızlı Satış Programı Nerede Kullanılır

Hızlı Satış Programı Nerede Kullanılır

Hızlı Satış Programı Nerede Kullanılır: Hızlı Satış programı sayesinde işletmenizde ki yoğunluğu en aza indirerek profesyonel bir satış yapabilirsiniz. Hızlı satış programımıza dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, masa, salon, çeşni ve çeşni grupları ekleyebilirsiniz herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Hızlı satış programımız işletmenizde ki tüm yazıcılar ile kolayca entegre olmaktadır. İşletmenizde adisyonlar kağıt ve kalem ile alınıyorsa artık son verebilirsiniz. Adisyon alma sistemimiz sayesinde müşterilerinizi daha fazla memnun edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti işletmenizin yükselmesine yardımcı olacaktır. Ürünlerinizin barkodu yok ise barkod sistemimiz sayesinde ürünlerinize otomatik bir şekilde barkod tanımlayabilirsiniz ve satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı satış programımızda cari hesaplar, rapor kontrolü, gün sonu detaylara bakmak, hızlı satış butonları, ürünlere açıklama ve resim eklemek gibi bir çok özellik bulunmakta.

Hızlı Satış Programımızda satış ekranına koyduğumuz kısa yol satış butonlarımız ile satış işlemlerini fark edilecek kadar hızlandırabilirsiniz. Ürünlerinizi barkod okuyucu yardımı ile okutursanız otomatik olarak ürünü satış ekranına ekler. Dokunmatik ekran özelliğimiz sayesinde istediğiniz ekrana saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Tüm sattığınız ürünlerin kaydı tutulur ve gün, ay ve yıl olmak üzere detaylı raporlar çıkartabilirsiniz. Ürünümüzü mutfak ekranına entegre ederek sipariş hazırlanma süresini kontrol edebilirsiniz. Ürünlerinize resim, açıklama, kısa açıklama ve fiyat gibi etkenleri ekleyebilirsiniz.

Garsonlarınız için özel olarak geliştirdiğimiz android uygulamamız ile tanışın. Android uygulamamızda garson çağırma, hesap isteme, sipariş verme, masa hesabı öğrenme, kişi hesabı öğrenme ve işletmeye öneride bulunma gibi bir çok eşsiz özellik vardır. Müşterileriniz ayağa kalkmadan oturduğu yerden sipariş verebilir, müşterileriniz bu durumdan oldukça memnun kalacaktır. Menünüzün karekod kısmını masanıza yapıştırarak müşterilerinizin erişmesine izin verebilirsiniz. Müşterilerinizin tek yapması gereken uygulamayı açmak ve masada ki karekodu okutarak menüye ulaşmak.

Birden fazla işletmeniz var ve hepsi ile ilgilenemiyorsanız sizler için çıkarmış olduğumuz Lotus Pecas Boss uygulamamıza göz atın. Lp.Boss yazılımımız tüm işletmelerinizi tek bir cihazdan yönetmenize olanak tanır. İnternet ağına bağlı herhangi bir cihazdan erişim sağlayabilir ve dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Erişiminizi sağladıktan sonra istediğiniz raporu inceleyebilir ve yazıcı yardımı ile raporu çıkartabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir