retail-boxx-2

Hızlı Satış Programı

Hızlı Satış Programı sayesinde satış arayüzüne eklediğimiz kısa yol satış butonları ile işlemlerinizi artık daha hızlı yapabilir ve müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz. Programımızda arayüz modern ve güncel olduğu için kullanırken asla zorluk çekmeyeceksiniz. Hızlı Satış Programı sayesinde dilediğiniz kadar ürün, ürün grubu, çeşni, çeşni grubu ve benzeri kategorileri ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi isterseniz barkodlu, isterseniz barkodsuz bir şekilde satabilirsiniz. Barkodu olmayan ürünlerinize otomatik barkod sistemimiz sayesinde barkod atayabilir ve satışa sunabilirsiniz. Terazi sistemimiz sayesinde ürünlerinizi tarttıktan sonra çıkan etiketi ürün üzerine yapıştırabilirsiniz. Barkod sistemimiz sayesinde okuttuğunuz ürünü seri bir şekilde satış ekranına atarak satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garsonlarınız ve işletmeniz için özel olarak tasarladığımız android uygulamamız artık sizlerle. Android programımızda garson çağırma, sipariş verme, hesap isteme, istek ve öneride bulunma, kişi hesabına bakma ve müşteri hesaplarını detaylı incelemek gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Müşterilerinize oturdukları yerden sipariş verme imkanı tanıyın. Bu durum onları memnun edecek ve işletmenizin verimli bir şekilde yükselişi sağlayacaktır. Sizlerde işletmenizin verimli bir şekilde büyümesini istiyorsanız Lotus Pecas‘ın çıkarmış olduğu android programımızı tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken menünüzde ki karekodu masalarınıza yapıştırmak ve müşterilerinizin erişimini sağlamaktır. Müşterileriniz ise cep telefonu yardımı ile masalarda ki karekodu okutarak hızlı bir şekilde istediği ürünün siparişini oluşturabilir. Sizlerde müşterilerinizi bekletmeden kolay bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız Lotus Pecas’ın çıkarmış olduğu Android uygulmasını tercih edebilirsiniz.

Günlük hayatınızda yoğun olup, işletmenizi dilediğiniz gibi yönetemiyorsanız sizler için çıkarmış olduğumuz Lotus Pecas Boss yazılımımız artık sizlerle. Lp.Boss yazılımımız sayesinde işletmenizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Lotus Pecas Boss yazılımımıza dilediğiniz cihazdan giriş yapabilir ve işletmenizi tam zamanlı yönetebilirsiniz. Lp.Boss programımıza dilerseniz cep telefonunuzdan uygulama olarak, dilerseniz web sitesi üzerinden online bir şekilde giriş yapabilirsiniz. İşletmenizde ekli olan tüm kasaları görebilir ve anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz. İşletim sistemi fark etmeksizin dilediğiniz cihazınızdan girişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek bir cihazdan tüm işletmelerinizi kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Sizlerde işletmenizi en iyi şekilde yönetmek istiyorsanız Lotus Pecas Boss yazılımımızı tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir